>> Rady i porady >> Zabawy z dzieckiem >> Bajki, które leczą.

Bajki, które leczą.

Część 2
to kontynuacja książki "Bajki, które leczą. Cz. 1". Autorka adresuje ją szczególnie do tych rodziców, którzy pragną pomóc swoim dzieciom przezwyciężyć różnorodne problemy. Tworzy opowiadania - dotyczące m.in. lęku przed ciemnością, moczenia nocnego, nieśmiałości - które same w sobie stanowią prostą, skuteczną, a co najważniejsze, domową technikę terapii dzieci. Wydanie pierwsze tej publikacji ukazało się pod tytułem "OPOWIADANIA DLA TWOJEGO (NIECO STARSZEGO) DZIECKA. Koją, leczą, rozwiązują problemy"

Stron: 224
Książkę kupisz w internetowej księgarni Rodzinna.pl

Część 1 Nakład wyczerpany
Kiedy nasze dziecko czegoś się boi lub czymś martwi, a my właściwie nie bardzo wiemy, jak mu pomóc, doskonałym środkiem okazuje się specjalnie skonstruowane opowiadanie. Doris Brett pokazuje, w jaki sposób zastosować tę metodę, która nie tylko rozwiązuje problemy dziecka, ale też umacnia więź pomiędzy nim a jego rodzicami. Do nich właśnie adresowana jest ta książka (choć jej lekturę można polecić wszystkim osobom, które pracują z dziećmi).

Stron: 240

Bajki, ktore lecza cz. I.jpg