>> Rady i porady >> Zabawy z dzieckiem
1 do 8 z 8

Gry i zabawy - wszyscy wygrywamy
Autorzy pracujący w Centrum Edukacyjnym w Kalifornii proponuje gry i zabawy których celem jest pogłębienie więzi między ich uczestnikami.

Mamo, tato bawmy się!
Irena Kalinowska proponuje nam wiele ciekawych propozycji zabaw oraz gotowe scenariusze imprez rodzinno-towarzyskich.

Gry i zabawy z maluchami
Jackie Silberg
Książka jest zbiorem pomysłów zabaw, które mogą i dziecku, i dorosłym sprawić wiele radości.

Gry i zabawy z dziećmi
Jackie Silberg
Książka jest zbiorem pomysłów zabaw stwarzających małemu dziecku możliwość poznawania siebie i świata.

Wiosna, lato, jesień, zima
Ina Kunz
Książka adresowana jest do rodziców i nauczycieli, którzy wraz z dziećmi chcą świadomie przeżyć rok.

Bajki, które leczą.
Doris Brett
Autorka adresuje swoje książki do rodziców, którzy pragną pomagać swoim dzieciom kiedy te czegoś się boją lub czymś martwią.

Zabawy na urodziny
Birgit Nawrath
Niniejsza książka jest źródłem pomysłów dla rodziców, którzy chętnie bawią się i świętują z dziećmi.

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci
Erika Bock
Doskonała pomoc dla rodziców jak pomysłowo przygotować urodziny i inne uroczystości dla dzieci.

1 do 8 z 8

Zobacz archiwum