>> Rady i porady >> Wychowywanie w literaturze >> KRNĄBRNE ZACHOWANIE. Jak sobie z nim poradzić.

KRNĄBRNE ZACHOWANIE. Jak sobie z nim poradzić.

Jak sobie poradzić z agresją małego dziecka radzi nam Martin Herbert - profesor, zajmuje się psychologią kliniczną i społeczną na Uniwersytecie w Exter, jest konsultantem w Exter Health Authority oraz członkiem The Brithish Psychological Society. Od lat zajmuje się problematyką rozwoju dzieci i ich relacji w rodzinie.

Które dzieci nie rzucają przedmiotami, nie krzyczą i nie kłócą się z rodzeństwem? .
Krnąbrne zachowanie naszych pociech to chleb codzienny. Dzięki tej książce nauczymy się rozpoznawać postawy dzieci, które powinny wzbudzać nasz niepokój, oraz te, które są naturalne w ich wieku.
Nauczymy się oceniać poziom kłótni wywoływanych przez dzieci oraz poznamy metody przeciwdziałania i radzenia sobie z ich agresywnymi zachowaniami.

Przekład: Anna Sawicka-Chrapkiewicz,
tytuł oryg.: Banishing Bad Behaviour: Helping Parents Cope with a Child's Conduct Disorder,
ISBN 83-60083-25-8,
format A5, oprawa miękka, 86 str.
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Książkę zakupisz w internetowej księgarni Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.pl

14 października 2019
poniedziałek 6:31