>> Rady i porady >> Wychowywanie w literaturze >> Agresja u dziecka i nastolatka

Agresja u dziecka i nastolatka

Jak żyć z dzieckiem od urodzenia do okresu dojrzewania?
Silni świadomością, że ich niemowlę jest osobą" i że wychowywanie go jest jedną z najpiękniejszych przygód ich życia, rodzice czują się dziś bezradni wobec agresji swojego dziecka. A tymczasem agresja jest przede wszystkim energią, siłą ani dobrą, ani złą nieodzowną w rozwoju dziecka. Pozostaje tylko zrozumieć, w jaki sposób nadać jej pozytywny kierunek i uczynić ją atutem. Edvige Antier pomaga nam rozpoznać jej specyficzne objawy od narodzin do okresu dojrzewania i tłumaczy, jak należy na nie odpowiedzieć. Książka ta, wzbogacona o przykłady i świadectwa, pomaga rodzicom pozbyć się poczucia winy i zachęca ich do budowania wraz ze swoimi dziećmi bardziej pogodnej przyszłości.

Stron: 176
Książkę kupisz w internetowej księgarni Rodzinna.pl

14 października 2019
poniedziałek 6:32