>> Rady i porady >> Wychowywanie w literaturze >> Każde dziecko może nauczyć się reguł

Każde dziecko może nauczyć się reguł

- Annette Kast-Zahn -

Moje dziecko chce, żeby się nim bez przerwy zajmować! Moje dziecko nie chce jeść! "Książka Każde dziecko może nauczyć się reguł" to rzetelnie umotywowany i skuteczny zbiór wskazań, jak ukrócić złe zachowanie dziecka i wytyczyć wyraźne granice jego postępowania - słowem: jak nauczyć dziecko niezbędnych reguł, szanując przy tym jego osobowość. Autorka przychodzi z pomocą tym, którym troska i intuicja rodzicielska nie wystarczają, by skutecznie rozwiązać codzienne problemy. Zwięźle i jasno ukazuje, jak postępować z niemowlakiem czy kilkulatkiem, by respektował podstawowe zasady, takie jak jedzenie i spanie o stałych porach, sprzątanie po sobie czy samodzielne odrabianie lekcji. Książka mówi, jak bez gróźb i kar pohamować dziecięce wybuchy agresji i przyzwyczaić do regulaminu, nie tłumiąc jednocześnie wyobraźni dziecka i dodając mu odwagi potrzebnej w dorosłym życiu.

Stron: 190
Książkę kupisz w internetowej księgarni Rodzinna.pl

14 października 2019
poniedziałek 6:29