Strona główna    Prześlij do znajomego    Forum dyskusyjne    Pobierz banner    Kontakt
 
 
 
MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
 
Internet
     
 

>> Rady i porady >> Wychowywanie w literaturze >> 10 błędów popełnianych przez dobrych rodziców  

10 błędów popełnianych przez dobrych rodziców

- Kevin Steede -

Mimo że rodzice pragną jak najlepiej wychować swoje dzieci, czasem popełniają poważne błędy wychowawcze. Kevin Steede w tym mądrym i praktycznym poradniku opisuje metody radzenia sobie w sytuacjach, które wydają się nie do pokonania. Opierając się na własnych doświadczeniach (autor jest ojcem kilkuletniej dziewczynki), omawia najczęstsze błędy popełniane w postępowaniu z dziećmi. Zwraca rodzicom uwagę, że dzieci należy kochać takimi, jakie są, a nie realizować poprzez nie własne marzenia i zaspokajać swoje ambicje.
Nie tylko wymienia błędy wychowawcze, ale też radzi jak je naprawiać oraz jak rozwijać zdrowe relacje między dorosłymi i ich dziećmi.
Książka jest napisana prostym obrazowym językiem. Wiele w niej przykładowych dialogów i scenariuszy pisanych przez zycie obrazujących nasze własne kontakty z dziećmi.

Autor Dr Kevin Steede jest psychologiem klinicznym który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zachowania u dzieci i młodzieży. Prowadzi prywatną praktykę oraz pracuje w Psychotherapy Group w Dallas w stanie Texas.

Stron: 160
Książkę kupisz w internetowej księgarni Rodzinna.pl

 
 
 
 
 
     
 
8 kwietnia 2020 
środa 21:10
 
HOME
FORUM
PORADNIE
PRZEDSZKOLA
 
 

REKLAMA
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp