>> Rady i porady >> Wychowywanie w literaturze >> 10 błędów popełnianych przez dobrych rodziców

10 błędów popełnianych przez dobrych rodziców

- Kevin Steede -

Mimo że rodzice pragną jak najlepiej wychować swoje dzieci, czasem popełniają poważne błędy wychowawcze. Kevin Steede w tym mądrym i praktycznym poradniku opisuje metody radzenia sobie w sytuacjach, które wydają się nie do pokonania. Opierając się na własnych doświadczeniach (autor jest ojcem kilkuletniej dziewczynki), omawia najczęstsze błędy popełniane w postępowaniu z dziećmi. Zwraca rodzicom uwagę, że dzieci należy kochać takimi, jakie są, a nie realizować poprzez nie własne marzenia i zaspokajać swoje ambicje.
Nie tylko wymienia błędy wychowawcze, ale też radzi jak je naprawiać oraz jak rozwijać zdrowe relacje między dorosłymi i ich dziećmi.
Książka jest napisana prostym obrazowym językiem. Wiele w niej przykładowych dialogów i scenariuszy pisanych przez zycie obrazujących nasze własne kontakty z dziećmi.

Autor Dr Kevin Steede jest psychologiem klinicznym który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zachowania u dzieci i młodzieży. Prowadzi prywatną praktykę oraz pracuje w Psychotherapy Group w Dallas w stanie Texas.

Stron: 160
Książkę kupisz w internetowej księgarni Rodzinna.pl

14 października 2019
poniedziałek 6:33