POLITYKA PRYWATNOŚCI W PORTALU PRZEDSZKOLAK.PL

Prawa autorskie

Społeczne Towarzystwo Edukacji Przedszkolnej i Redakcja portalu przedszkolak.pl zastrzegają sobie prawa autorskie do całości prezentacji portalu i wszystkich artykułów własnych publikowanych na stronach. Kopiowanie, przetwarzanie tekstów i elementów w całości, lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody jest zabronione. W sprawie możliwości wykorzystania elementów serwisu prosimy o kontakt z redakcja@przeszkolak.pl

Odpowiedzialność portalu

Redakcja portalu ponosi odpowiedzialność za prezentowane treści tylko w zakresie publikowanych przez redakcję z wyłączeniem artykułów sponsorowanych, za które odpowiedzialność przyjmują reklamodawcy.