Strona główna    Prześlij do znajomego    Forum dyskusyjne    Pobierz banner    Kontakt
 
 
 
MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
 
Internet
      Access denied for user 'trzyxwu_6'@'%' to database 'trzyxwu_6'No database selected
 
 

POLITYKA PRYWATNOŚCI W PORTALU PRZEDSZKOLAK.PL

Prawa autorskie

Społeczne Towarzystwo Edukacji Przedszkolnej i Redakcja portalu przedszkolak.pl zastrzegają sobie prawa autorskie do całości prezentacji portalu i wszystkich artykułów własnych publikowanych na stronach. Kopiowanie, przetwarzanie tekstów i elementów w całości, lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody jest zabronione. W sprawie możliwości wykorzystania elementów serwisu prosimy o kontakt z redakcja@przeszkolak.pl


Odpowiedzialność portalu

Redakcja portalu ponosi odpowiedzialność za prezentowane treści tylko w zakresie publikowanych przez redakcję z wyłączeniem artykułów sponsorowanych, za które odpowiedzialność przyjmują reklamodawcy.


Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

Redakcja portalu przedszkolak.pl zobowiązuje się przestrzegać prywatności wszystkich osób odwiedzających oraz klientów. Redakcja dba o zapewnienie bezpieczeństwa, stosując się ściśle do postanowień Ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.
Dane użytkowników są w pełni chronione. Użytkownik może sam wyrazić zgodę na ich przetwarzanie uczestnicząc w forum, ankietach, konkursach itp. W takim wypadku użytkownik sam decyduje czy jego dane mogą zostać wykorzystane do celów takich, jak np. marketing, poczta reklamowa.
Firma Internetowa 3xW oraz redakcja portalu chroni także informacje o klientach a także przestrzega tajemnicy handlowej.

 
 
     
 
28 września 2022 
środa 1:04
 
HOME
FORUM
PORADNIE
PRZEDSZKOLA
 
Access denied for user 'trzyxwu_6'@'%' to database 'trzyxwu_6'No database selected
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp