BAZA PRZEDSZKOLI

Przedszkole Niepubliczne STEP

Przedszkole prowadzone jest przez Społeczne Towarzystwo Edukacji Przedszkolnej od 1992 r.

Wysoki poziom i profesjonalizm znalazły uznanie i przekonują rodziców daleko z poza dzielnicy Kapuściska.

Przedszkole realizuje własny bardzo atrakcyjny i przyjazny dzieciom program edukacyjny „Nasze dzieci są Radosne”. Zapewnia on odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności, niezbędnej do rozpoczęcia nauki w szkole, ale także pielęgnację naturalnej radości i spontaniczności, rozwój inteligencji emocjonalnej, aby dzieci były szczęśliwsze, bardziej pewne siebie i dobrze sobie radziły.

Przedszkole ma doskonałe warunki lokalowe, wyposażenie, estetyczne sale i teren z placem zabaw.

Wykształcony i doskonale przygotowany personel pedagogiczny zapewnia profesjonalną opiekę i realizację oczekiwań.

Praca dydaktyczna wspierana jest przez mnóstwo pomocy i zabawek oraz specjalistycznego sprzętu.

ul. Bohaterów Westerplatte 4
 Bydgoszcz