>> Kącik nauczycielski >> Propozycje dla przedszkoli >> DZIECIĘCE INSTRUMENTY MUZYCZNE

DZIECIĘCE INSTRUMENTY MUZYCZNE

Firma DIM oferuje Państwu instrumenty perkusyjne dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka w pierwszych kontaktach z muzyką. Instrumenty wzorowane są na podstawach opracowanych przez Carla Orffa. Nasza firma produkuje dziecięce instrumenty muzyczne od 1993 roku. Dbamy o wysoką jakość naszych instrumentów, które wykonane są z wyselekcjonowanego drewna oraz metali o dobrych walorach brzmieniowych.

Przez cały czas doskonalimy produkowane wyroby i wprowadzamy nowości, wzbogacając coraz ciekawsze brzmienia. Mamy nadzieję, że zarówno atrakcyjne ceny jak i bardzo szeroki oferowany asortyment zainteresuje Państwa.

Możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem winna sprawić, że nasza oferta będzie szczególnie atrakcyjna dla przedszkoli gdzie dziecięce instrumenty muzyczne są wykorzystywane w pracy edukacyjnej.

DIM - DZIECIĘCE INSTRUMENTY MUZYCZNE
61-680 POZNAŃ