>> Kącik nauczycielski >> Propozycje dla przedszkoli >> Skąd przychodzi bajka

Skąd przychodzi bajka

Halina Okońska i Magdalena Pawińska
proponują bardzo ciekawe scenariusze zajęć
przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych
na codzienne ćwiczenia i niecodzienne okazje.

Zaprezentowany zbiór scenariuszy zajęć przedszkolnych i wczesnoszkolnych na codzienne ćwiczenia i niecodzienne okazje "Skąd przychodzi bajka" zawiera proste rymowanki, wiersze, opowiadania oraz scenariusze zabaw i zajęć przydatne na co dzień i na szczególne okazje, takie jak Dzień Matki, Dzień Babci, Pasowanie na Ucznia itp., tak pieczołowicie pielęgnowane zarówno w przedszkolu, jak i w szkole, dające możliwość integrowania wychowawczych oddziaływań szkoły i rodziny. Propozycje autorek mogą stać się inspiracją dla wychowawców i nauczycieli w przedszkolu i szkole w klasach I-III, dla tych, którzy "nie zgadzają się na szarość, nudę i zastój" (tak Edward Nęcka pojmuje twórczość). Mogą stanowić materiał do ćwiczeń podczas zajęć indywidualnych i grupowych.

ss. 111, format B5,
ISBN 83-88845-45-4, cena 17,00 zł