>> Kącik nauczycielski >> Propozycje dla przedszkoli >> „Miś – przyjaciel najmłodszych”

„Miś – przyjaciel najmłodszych”

to najstarsze w Polsce czasopismo dla dzieci w wieku przedszkolnym. Istnieje od 1957 roku. Od początku swego istnienia „Miś” korzysta z najlepszych tradycji polskiej literatury i grafiki. Teksty i ilustracje na łamach czasopisma to zawsze starannie dobrane, najlepsze przykłady twórczości dla dzieci. Za swoje dotychczasowe zasługi czasopismo zostało odznaczone Medalem KEN.

W każdym numerze czekają na czytelników stali bohaterowie opowiadań, zagadki, wierszyki, wycinanki i kolorowanki. Więcej informacji o tytule na stronie www.mis.edu.pl .

Strona internetowa wydawnictwa
 logo_misia.JPG