>> Kącik nauczycielski >> Propozycje dla przedszkoli >> Sztuka dobierania kształtu

Sztuka dobierania kształtu

Od 21 lat produkowane są na potrzeby przedszkoli i szkół drewniane układanki i puzzle z drewna. Posiadają one ważne cechy edukacyjne; poznawanie liter i cyfr poprzez porównywanie i dobieranie kształtu, poznawanie przyrody, linijek wzrostu a także pojęć geograficznych. Układanki pomagają w rozwoju dziecka, rozwijając jego sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchowa, kształcą wyobraźnię przestrzenną i ćwiczą koncentracje uwagi. Istotne jest to iż każda układanka posiada drewniany duży uchwycik dzięki któremu dziecko może łatwiej manewrować układając elementy w całość.
Oferta 33 wzorów jest skierowana do dzieci z przedziału wiekowego 2,5 do 9 lat.
Bardzo istotne jest to iż do produkcji używamy tylko ekologicznych materiałów. Są one też bardzo trwałe i służą kolejnym rocznikom przez wiele lat.

Bogaty wybór układanek pozwala dziecku odkrywać pojęcia wielkości, ilości, kierunków i kolorów. Wprowadzają także dzieci w świat przyrody, zachęcają je do opowiadania podczas układania. Układanki wieloelementowe uczą cierpliwości logicznego myślenia i właściwej reakcji na niepowodzenia.

Układanki nasze cieszą się dużym powodzeniem w przedszkolach. Pomoce te znajdują się w 80% placówek przedszkolnych w naszym kraju. Zabawki nasze testowane były przez psychologów i uzyskały pozytywną opinie.

Zapraszamy państwa na nasza stronę internetową gdzie można po cenach fabrycznych dokonać zakupu tych pomocy.

Życzymy Państwu przyjemniej zabawy z dziećmi. Zgodnie z przysłowiem " Przez zabawę do serca dziecka ".

Elżbieta i Włodzimierz Wolscy
www.zabawkizdrewna.prv.pl