Strona główna    Prześlij do znajomego    Forum dyskusyjne    Pobierz banner    Kontakt
 
 
 
MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
Internet
     
 

>> Kącik nauczycielski >> Witamy w KĄCIKU NAUCZYCIELSKIM 

Witamy w KĄCIKU NAUCZYCIELSKIM

Celem naszych działań jest prezentacja publikacji z zakresu wychowania przedszkolnego oraz utworzenie z tych opracowań biblioteki, wartościowej i przydatnej w pracy nauczycielskiej .

Zapraszamy więc do prezentowania własnego dorobku zawodowego, zdobytej wiedzy oraz doświadczenia. Jedynym warunkiem przyjęcia publikacji jest oświadczenie o jego autorstwie poprzez wypełnienie i pobranego niżej Formularza zgłoszenia. Publikacja w naszym portalu jest bezpłatna, a więc autor nie ponosi kosztów zamieszczenia na stronie przesłanego opracowania.

Przesłane materiały nie poddajemy analizie ani ocenie merytorycznej uznając, że w interesie autora jest publikowanie materiałów zawierających treści merytorycznie poprawne i zapewniające odpowiednio wysoki poziom edukacyjny czy dydaktyczny.
Zastrzegamy sobie jednak prawo odrzucenia publikacji jeśli w naszej opinii nie spełnia wymogów formalnych. Dlatego przed publikacją artykułów występujemy o recenzję. Nie dotyczy to konspektów i scenariuszy.

Ciekawą propozycją jest z pewnością dział Pomoce pedagogiczne. Można w nim prezentować propozycje zabaw, pomoce do ich realizacji, rebusy, krzyżówki, dyplomy, odznaki, tablice, itd.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich lub inne nadużycia dokonane przez osoby zgłaszające opracowania do publikacji uznając, że osoby te rozumieją i przyjmują odpowiedzialność wynikającą z ewentualnego sporu o prawa autorskie.

Materiały przyjmujemy do publikacji w formie plików zapisanych w standardach .doc, .pdf jako załączniki do korespondencji e-mail. Propozycje prosimy przesyłać z zachowaniem zasady: jedna publikacja jeden plik i zawsze łącznie z formularzem zgłoszenia. Jeśli publikacja ma zawierać ilustrację lub zdjęcie należy załączyć oddzielny plik jako obraz .jpg.

Autorzy mogą otrzymać bezpłatne zaświadczenie o publikacji dla dwóch i więcej publikacji zamieszczonych w naszym portalu. W przypadku zwrócenia się o zaświadczenie dla jednaj publikacji poprosimy się o pokrycie kosztów wydania zaświadzcenia i przesyłki. W przypadku zgłoszenia opracowań przez zespół osób wydawane jest tylko jedno zaświadczenie.


Kontakt e-mail do redakcji  Formularz zgłoszenia
 
 
 
 
 
     
 
24 maja 2022 
wtorek 2:54
 
HOME
FORUM
PORADNIE
PRZEDSZKOLA
 
 

REKLAMA
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp