>> Kącik nauczycielski >> Archiwum
1 do 7 z 7

FESTIWAL ŚPIEWAJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW – XXIII edycja
To już dwudziesta trzecia edycja festiwalu, który jest największym tego typu projektem kulturalnym, artystycznym i dydaktycznym realizowanym we Wrocławiu. W atmosferze prawdziwej radości i dobrej zabawy sprzyja niekonkursowy charakter festiwalu – tu każdy jest zwycięzcą i każdy otrzymuje nagrodę.
Marianna Parylak

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Moje ulubione zwierzęta”
Miejskie Przedszkole nr 57, im. Krasnala Hałabały w Katowicach ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat, do ogólnopolskiego konkursu plastycznego.

LOGICO PRIMO – przez zabawę do nauki
Dziecko ma największe szanse na zapamiętanie tego, czego się uczy, gdy udział w procesie zdobywania wiedzy i umiejętności mają też emocje, pobudzające wszystkie zmysły.Taka nauka jest procesem aktywnym, w którym uczestniczy nie tylko rozum, lecz cały mały człowiek.
Anna Barczewska

Konkurs rysunku komputerowego ZWIERZAKI - CUDAKI
Prywatne Przedszkole „Pod Muchomorkiem” w Toruniu zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Internetowym pt. ZWIERZAKI – CUDAKI // KOMPUTEROWE FANTAZJE

Album o moim mieście
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków
Małgorzata Piotrowska

FESTIWAL ŚPIEWAJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW – Wrocław XXII edycja
Zapraszamy do Wrocławia Przegląd twórczości i talentów najmłodszych wykonawców, w tym także dzieci dotkniętych różnego rodzaju niepełnosprawnością.
Centrum Kultury AGORA

KONKURS PLASTCZNY
Dyrekcja Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie oraz Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 5 - 6 lat do udziału w konkursie plastycznym „Architektoniczne skarbyTwojej okolicy” .

1 do 7 z 7

29 czerwca 2017