MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Klub malucha w Szczecinie na Bezrzeczu,
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: MagdaR. 29.01.2009 12:35  
Klub malucha w Szczecinie na Bezrzeczu,
Mam pytanie. Myślę o otwarciu Klubu Malucha dla dzieci od 2,5 do 5 lat w klubie byłby realizowany (oczywiście dla dzieci w wieku przedszkolnym) program nauczania przedszkolnego, jestem z wykształcenia pedagogiem i myślę o przyjęciu do pracy osób z odpowiednimi kwalifikacjami. Klub będzie otwarty w godzinach od 7 do 17- tej. Czy taki Klub przyda się w tej lokalizacji ?
Proszę o odpowiedź na mail'a lub telefon nr 500107141
pozdrawiam
MagdaR
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina 29.01.2009 16:02  
Odp:Klub malucha w Szczecinie na Bezrzeczu,
Ja jestem bardzo zainteresowana takim rozwiązaniem. Z koleżankami poszukujemy klubu, przedszkola gdzie można byłoby zostawić nasze Maluszki codziennie na parę godzin. Chodzi nam o to aby dzieci pobawiły się razem, nauczyły się, że nie zawsze jest Mama pod ręką i miały kontakt z innymi dziećmi....
Nie wiem jak duże Pani planuje grupy, ale 3 dzieci jest już chętna.chętna.
Ach, nie dodałam, że nasze Maluszki mają teraz niecałe 2 latka. Jeśli się pani zdecyduje, to proszę o informację
wyślij odpowiedź

Autor: MagdaR 29.01.2009 21:24  
Klub malucha Szczecin, Bezrzecze
Jestem jeszcze w trakcie poszukiwania lokalu musi on spełniać odpowiednie normy sanitarne i p. pożarowe. Cieszę się że są chętni i obiecuję że jak tylko coś się uda dam znać na forum
pozdrawiam
MagdaR
wyślij odpowiedź

Autor: MS 10.02.2009 11:05  
klub malucha/ przedszkole
Ja rownież jestem bardzo zainteresowana, ale czymś bardziej na kształt przedszkola. Moja córcia ma niecałe 2 latka i już rozglądamy się za jakimś przedszkolem.
wyślij odpowiedź

Autor: MagdaR 13.02.2009 11:29  
do MS
na razie szukanie lokalu na Bezrzeczu jest sprawą beznadziejną chciałabym ruszyć od września 2009 i myślę o połączeniu tych dwóch form opieki . Chcę stworzyć dwie grupy pierwszą- calodzienną a drugą- zajęcia z rodzicami lub samodzielny 2-3 godzinny pobyt dziecka w klubie
Życzcie mi powodzenia bo jak na razie piętrzą się trudności
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Kajetana 28.02.2009 21:35  
Witam!!! Jestem bardzo!!!! zainteresowana Pani ofertą. Mój synek ma obecnie 1,5 roku, chciałabym go posłać do przedszkola jak skończy 2 latka. Mieszkamy na Bezrzeczu i mocno trzymamy kciuki aby znalazła Pani odpowiedni lokal. Pozdrawiam gorąco.
wyślij odpowiedź

Autor: MagdaR 04.03.2009 21:42  
do Mamy Kajetana
Dziękuję za wsparcie cały czas szukam :) czy ewentualnie Wołczkowo byłoby też dobrą lokalizacją czy mam twardo szukać dalej na Bezrzeczu?
pozdrawiam wszystkie Mamy serdecznie !
wyślij odpowiedź

Autor: Lucy 09.03.2009 16:11  
Jestem za!
Mieszkam na Bezrzeczu, bardzo przydałaby się tu placówka dla maluchów z prawdziwego zdarzenia. Zgadzam się z przedmówczyniami. Mam 2 dzieci - córka 4,5 roku i synek 2,5 i aby zapewnić im jakieś zajęcia muszę szukać w Szczecinie. Chcę wrócić do pracy, więc najchętniej przyjęłabym informację o powstającym tu przedszkolu.
Trzymam kciuki za wszelki Pani plany - pozdrawiam.
Lucy
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Kajetana 09.03.2009 22:52  
do MagdyR
Dla mnie osobiście :-)))) najlepszą lokalizacją jest Bezrzecze, Pogodno, okolice Osiedla Kaliny. Trzymam kciuki za owocne poszukiwania lokalu.
wyślij odpowiedź

Autor: MagdaR 12.03.2009 12:56  
Do Mam Bezrzecznych :)))
Chyba uda się! Jeżeli tak to zapisy będą się odbywały od 1 czerwca 2009. Zapraszam do zaglądania na forum postaram się o wszystkim informować na bieżąco.
Pozdrawiam Mamy i Maleństwa
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Kajetana 13.03.2009 15:13  
do Magry R
Musi się udać!!!! :))))) Nadal trzymam kciuki i czekam na informacje.
wyślij odpowiedź

Autor: ania 17.03.2009 12:42  
zapytanie??
Witam Pani Magdo!!
Mam jedno zapytanie mieszkam w niedluzej miejscowosci i niema u nas nic takiego jak taki klub malucha i chcialabym stworzyc wlansie cos takeigo,szukam roznych informacji w internecie ale ciezko znalesc konkretne odp. chodzi mi o to czy musze spelniac jakies specjalne wymogi zeby cos takiego otowrzyc?? z gory dziekuje Pani za odp. i zycze powodzenia!!
wyślij odpowiedź

Autor: MagdaR 20.04.2009 23:29  
do ani
Pani Aniu najlepiej skontaktować się z sanepidem powinna być tam osoba odpowiadająca za młodzież i dzieci a konkretnie za warunki w jakich mogą przebywać. Co do sanepidu nie wiem czego mozna się spodziewać bo dużo zależy od kontrolujących pań. Do tego dochodzi straż pożarna. Przepisy znajdzie Pani na forum o zakładaniu przedszkoli lub klubów jest ono na tej stronie tylko w innym wątku. Przepraszam że odpowiadam tak późno ale trochę się dzieje ostatnio:)
wyślij odpowiedź

Autor: Lucy 04.05.2009 16:41  
Odp:do ani
Witam, czy dzieje się także w kwestii klubu malucha??? Pozdrawiam
Lucy
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina 18.05.2009 18:16  
Ja nadal czekam i trzymam kciuki za pomyślne załatwienie spraw...
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 23.07.2009 14:19  
Klub maluszka Żabka Monisia ;) Bezrzecze od 01-09-2009
Prowadzimy nabór maluszków do klubiku na Bezrzeczu pozyskaliśmy odpowiednie lokum dla maluszków który będzie przekształcany na potrzeby naszych podopiecznych aby zapewnić im drugi dom podczas nieobecności rodziców a rodzice aby mieli pewność iż zostawiają swoje ukochane Skarby pod dobrą i najlepszą opieką. Zapisy już od dziś tel .886 629 172 lub amail. : klubikzabkamonisia@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: AnaM. 08.09.2009 08:23  
Żabka
JA mam pytanko gdzie dokładnie na Bezrzeczu to się znajduje???
wyślij odpowiedź

Autor: mama 29.09.2009 20:05  
nie polecam
Klub dla dzieci Stonoga nie polecam!!
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 17.11.2009 13:24  
KLUB TYGRYSEK - Bezrzecze / Szczecin
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 5 lat do nowo otwartego Klubu Przedszkolaka "TYGRYSEK" przy ul. Górnej 18 na Bezrzeczu / Szczecin. Więcej informacji na www.klubtygrysek.szczecin.pl lub 608-377-372
wyślij odpowiedź

Autor: mama skrzatka :) 10.02.2010 13:28  
Klub Malucha " CHATKA SKRZATKA"
Plecam w 100 %, moja córcia chodzi tam właściwie od kiedy sie otwarli i jestem bardzo zadowolona. Cena jest w normie, wyżywienie bardzo jej smakuje, "ciocie" są przemiłe a do tego bardzo profesjonalene, od razu widać że mają serce do tej pracy. Poza tym fajnie urządzili ten klubik, jest bardzo kolorowo, dużo zabawek, pomieszczenia są przestronne, więc dzieci maja gdzie pobiegać i potańczyć, a moja córcia zaczęla ostatnio śpiewać i mówić kolory po angielsku - hehe. Raz jeszcze polecam i podaje namiary:
ul. Zaściankowa 7 - szczecin, tel. 506-027-789
wyślij odpowiedź

Autor: Zielona Chatka 18.05.2010 15:49  
Nowe przedszkole na Gumieńcach - Zielona Chatka!
Drogie Mamy,
a czy urządzałoby Was przedszkole na Gumieńcach? (okolice ul. Krakowskiej) - na Bezrzecze to "rzut beretem":) Planujemy utworzenie dwóch grup: 2-3 latki i 4-5 latki - od września!
Jeśli tak, to proszę o kontakt na maila:
zielonachatka17@wp.pl
Serdecznie pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: a.m. 18.05.2010 18:33  
Przedszkole na Gumieńcach
Na Gumieńcach powstało też pierwsze w Szczecinie Niepubliczne Przedszkole Montessori dla dzieci od 2 do 6 lat. Zapraszam na stronę: www.przedszkolemontessori.szczecin.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Iwa 29.06.2010 00:18  
Bawialnia na Bezrzeczu
Chcialam zawiadomić wszystkie mamy że wkrótce na Bezrzeczu powstanie także bawialnia dla dzieci:) Przygotowania ida pełną para, owtarcie tuż po wakacjach!
wyślij odpowiedź

Autor: Czajkowska 02.09.2010 20:57  
Bawialnia na Bezrzeczu
czy w tej bawialni przewidziana jest moze oferta urodzinowa dla dzieci, jesli tak to proszę o jakies informacje lub link do strony albo jakis nr kontaktowy. Z góry dziękuję
wyślij odpowiedź

Autor: Łukasz 08.09.2010 21:46  
Klub Młodego Naukowca zajęcia dla Twojego dziecka
zajęcia gdzie Twoje dziecko rozwinie wyobrażnie przestrzeną podczas budowania robotów lego. Korzystamy z zestawów Mindstorms NXT. Dodatkowo uczymy dzieci za pomocą zabawy wykonując różnegorodzaju doświadczenia chemiczne i fizyczne
więcej informacji na stronie klubnaukowca.pl
klubnaukowca(at)gmail.com
wyślij odpowiedź

Autor: Iwa 09.09.2010 21:41  
Odp:Bawialnia na Bezrzeczu
Oczywiscie, bedziemy organizowac urodzinki. Moj nr tel to 609 055 509. Strona w budowie. Ruszamy 18.09.2010. Prosze o kontakt to przedstawie Pani nasza oferte. Serdecznie zapraszam!:)
wyślij odpowiedź

Autor: mamuśka 19.09.2010 22:33  
Odp:Klub Malucha " CHATKA SKRZATKA"
potwierdzam w 100 %
mój synek ma 2,5 roku i chodzi tam od 4 m-cy i jesteśmy zadowoleni.
Płakal przez pierwsze dni ale to chyba norma, teraz jest super rano uśmiechnięty i jak go pdbieram również. Rano aż sie rwie do przedszkola i chyba o to chodzi. Więc polecam !!!
wyślij odpowiedź

Autor: Filip 25.01.2011 12:21  
Odp:Bawialnia na Bezrzeczu
Bylem u Pani ze swoimi chlopcami, swietne sa te armatki, zresztą reszta tez nam sie podobała co zaowocowało zamówieniem urodzin w Bajkowie, powodzenia
wyślij odpowiedź

Autor: Daria 31.01.2011 13:51  
prywatny żłobek, klubik maluszka
Witam, chciałabym otworzyć prywatny żłobek dla dzieci od 3-go 4 -go miesiąca do 2 latek. Drogie mamy czy byłoby zainteresowanie w okolicach Bezrzecza-Krzekowa?
wyślij odpowiedź

Autor: Iza 31.01.2011 14:26  
opieka nad dziećmi os. książąt pomorskich
Akademia Małego Człowieka "Tupot Małych Stóp" zaprasza Rodziców
i Dzieci.

** potrzebujesz całodziennej opieki dla Swojego Dziecka
(Akademia jest otwarta od 6.30 - 17.00);

** potrzebujesz opieki na kilka godzin, w wyjątkowej sytuacji (wystarczy telefon kilka minut wcześniej);

** masz dziecko, które za rok idzie do przedszkola
(kontakt z dziećmi np. 2 godziny dziennie na pewno ułatwi późniejszą adaptację w większej grupie);

** masz dziecko, które ma problemy z akceptacją innych dzieci
(krok po kroku w małej grupie pomożemy odnaleźć się twojemu dziecku);

** masz dziecko, które w przedszkolu choruje, ale nie chcesz go pozbawiać kontaktu z dziećmi
(ze względu na małą ilość dzieci minimalizujemy ryzyko zachorowań).

* zapewniamy małą grupę około max. 10 dzieci;
* zajęcia muzyczne, rytmiczne, językowe, plastyczno - techniczne;
* do dyspozycji dzieci: sala zabaw z wyjściem do ogródka, sypialnia oraz sala do prac plastyczno - technicznych.

Znajdujemy się na Osiedlu Książąt Pomorskich przy ul. Przyjaciół Żołnierza

Kontakt: tel. 795 59 34 34
mail. tupotmalychstop@op.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Monika Bukowska 02.02.2011 15:20  
Dla rodzicow szukajacych przedszkola Bezrzecze Wołczkowo
Polecam przedszkole w Wołczkowie www.malinowa.edu.pl.
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 16.03.2011 14:04  
Klub Tygrysek zaprasza!!! Bezrzecze
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 5 lat do KLUBU TYGRYSEK przy ul. Górnej 18 Bezrzecze/Szczecin.
Zapewniamy profesjonalną opiekę i rozwój dziecka przy pomocy fachowo wykształconej kadry pedagogicznej. Punkt przedszkolny wyposażony jest na bardzo wysokim poziomie i spełnia wszystkie normy UE.
Więcej informacji: www.klubtygrysek.szczecin.pl lub 608-377-372 Agnieszka.
wyślij odpowiedź

Autor: Motylkowa Kraina 18.03.2011 13:29  
Motylkowa Kraina Opieka nad Dziećmi na Pogodnie
Drogie Mamy,

Motylkowa Kraina została stworzona dla Maluszków i ich Mam. Mieścimy się obok Lodogryfu, gdzie dogodny dojazd jest od Wyspieńskiego i zarówno od Wojska Polskiego. Jednym słowem mieścimy się po drodze do miasta:)

Przyjdź ze swoim dzieckiem do Motylkowej Krainy a troskliwie zaopiekujemy się Twoim Maluszkiem, podczas gdy Ty możesz oddać się pracy lub dawno niezaspakajanym przyjemnościom!
Nie tylko wzorowo zaopiekujemy się Twoim dzieckiem, ale także twórczo spędzi ono u nas czas:
- będzie się uczyło poprzez zabawę,
- weźmie udział w zajęciach manualno-plastycznych,
- będzie uczęszczało na muzykoterapię,
- rozwinie umiejętności pozwalające mu sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym,
- nauczy się uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie.
Motylkowa Kraina otwiera swoje podwoje dla Maluszków w wieku od 9 miesięcy do 3 lat!
Jesteśmy otwarci od 7.00 do 17.00.

Istnieje możliwość pozostawienia dziecka w dodatkowym wymiarze godzin, a także na karnety i godziny.
Zadzwoń do nas i koniecznie Nas odwiedź i przekonaj się sama jak miło z nami może spędzić czas Twój Maluszek.

A w soboty i niedziele organizujemy motylkowe urodzinki.

W naszej krainie swoją strefę przyjemności mają również Mamy, gdzie mogą spotkać się z wizażystką, fizjoterapeutą czy osobistym trenerem. Aby uzyskać więcej informacji zajrzyj na stronę: www.motylkowakraina.pl, lub zadzwoń 609 799 620!
Kontakt:
Tel. 609 799 620
www.motylkowakraina.pl
info@motylkowakraina.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 13.05.2011 16:31  
Jagódka
Gorąco polecam "Jagódkę" przy ul. Langiewicza. Decydując się na ten punkt, wiem, że oddałam swojego syna w odpowiednie ręce. Pod okiem pań z odpowiednim wykształceniem widzę, jak doskonale się rozwija.
wyślij odpowiedź

Autor: monika 14.06.2011 21:06  
klub maluszka ''myszka''
gorąco polecam klubik przy ulicy zawadzkiego, przemiła kadra, jedzonko smaczne, atrakcyjna cena korzystam jestem bardzo zadowolona)))
wyślij odpowiedź

Autor: Centrum Edukacji Mmontessori 15.06.2011 22:50  
Zapisy do grupy przedszkolnej - Bezrzecze
Centrum Edukacji Montessori "Magnolia"

Witam wszystkich rodziców z Bezrzecza i okolic, którzy chcieliby kształcić swoje dzieci metodą Montessori.
Cieszy się ona ogromną popularnością na całym świecie a swój ogromny sukces zawdzięcza przede wszystkim możliwości tworzenia indywidualnego programu nauczania dla każdego dziecka.

Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu bliższego zapoznania się z ofertą:

www.montessori-magnolia.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka Szulgo 24.08.2011 14:36  
Zapisy na semestr 2011/2012 - KLUB TYGRYSEK - Bezrzecze/Szczecin
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 5 lat do Klubu Przedszkolaka przy ul. Górnej 18 na Bezrzeczu / Szczecin.

Więcej informacji na www.klubtygrysek.szczecin.pl

Zapisy na semestr 2011/2012 trwają.
Telefon: 608-377-372 Agnieszka
wyślij odpowiedź

Autor: Alicja 26.06.2012 18:21  
punkt przedszkolny?
Wraz z koleżanką skończyłyśmy studia magisterskie na US o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Odbyłyśmy praktykę pedagogiczną w szkole i przedszkolu. Dodatkowo łączyłysmy studia dzienne wraz z opieką na dziećmi. W związku z naszym wykształceniem i doświadczeniem mamy zamiar utworzyć własny punkt przedszkolny. Pytamy państwa gdzie jeszcze brakuje takich miejsc opieki nad dziećmi? w szczególności interesuje nas przedział wiekowy dzieci? oraz ogólne zainteresowanie państwa takim punktem??
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####   #######   #####  
 #     #  #     #  #    #   #     # 
       #  #            #    #     # 
  #####   ######      #      #####  
       #  #     #    #      #     # 
 #     #  #     #    #      #     #