MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Puchatkowo Świetlica Olsztyn H&B
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Jerzy Szmittt 18.01.2009 16:50  
Puchatkowo Świetlica Olsztyn H&B
Jako ojciec serdecznie polecam państwu świetlice w olsztynie, centrum H&B na jarotach, Puchatkowo. Oferują dużo zajęć edukacyjno- rozrywkowych, bardzo miła i wykwalifikowana opieka
wyślij odpowiedź

Autor: zniechęcona 20.04.2009 22:51  
ODRADZAM!!!!
Nie wiem co za rodzic oddaje dziecko do tej przechowalni!!! I że niby różnorodne zajęcia edukacyjne i wykwalifikowana kadra??? Śmiechu warte!!. Nigdy więcej!! Mój synek chodził tam przez tydzień i oprócz budowania ze zniszczonych klocków i bajek na wideo nic nie miał zapewnionego!! A były to zeszłoroczne wakacje i miał być wycieczki, wyjazdy itp. NIC NIE BYŁO!! A taką kadrę to ja bym zwolniła! Syn codziennie mówił, że panie siedziały i rozmawiały, piły kawkę a dzieci samopas w dwóch salkach!!

pan to chyba darmową reklamę sobie robi :/ bo taki sam tekst jest na forum.gazeta.pl!!!
wyślij odpowiedź

Autor: mama adasia 22.07.2009 12:16  
zachęcam
hm!, kategorycznie sprzciwiam sie opinii pani zniechęconej - sam nick mówi już bardzo sużo, mianowicie, że cięzko byłoby pani dogodzić chyba w czymkolwiek!!! nie obrazając pani stwierdzam ze wydaje Pani nieuczciwą opinię na temat tejze palcówki. Zajęcia odbywają sie systematycznie, spacery z dziecmi mają miejsce codziennie i trawaj około 2 godzin, są wyjscia do teatru, wczesniej cotygodniowe do bajki, ktora juz niestety nie istnieje, a kadra za takie pieniadze ktore tam otrzymuje jest poprostu przewsapaniała, wiem bo moje dziecko uczescza do tego przedzkola juz drugi rok. panie przedzkolanki maja fantastyczne podejscie do dzieci i nas rodziców - staraja sie sprostac wymaganiom ktore przed nimi stoja codziennie, alebowiem do ich obowiązkow nalezy zarowno sprzatanie przygotowywyanie posiłków, zmywanie po nich prowadzenie zajęc, parac papierkowa itp... a jesli nawet czasem usiada wypic kawke to chyba noramlne - choc ewnie jest pani z tych matek co to pargna by panie staly na bacznosc przez caly dzien pracy bez jedzenia i picia i obserwowały najlepiej tylko pani dziecko! to bardzo niesparwiedliwe bo wielokrotnie widziałam ile te pani wkladaja pracy by placowka funkcjonowała na poziomie! no ale najlepiej stac z boku i wydawac sądy po tygodniowym pobycie dziecka!
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 04.08.2009 10:51  
stanowczo nie zgadzam sie z Panią Zniechęconą
No własnie co za rodzic? w końcu Pani też tam oddała dziecko,sama sobie Pani zaprzecza ... przez tydzień tak ? to troche mało jak na osądzanie placówki która istnieje już kilka lat. Tak się mianowicie składa że moje dziecko uczęszcza tam dużo dłużej i nie uważam, po pierwsze że ta placówka ma cokolwiek wspólnego z przechowalnią.Po drugie że Panie tam pracujące nie robią nic oprócz picia kawy.Wręcz przeciwnie!Moje dziecko codziennie wraca z nowymi pracami plastycznymi, uczy się wierszy i czytania a nie raz nie dwa odbierając dziecko byłam świadkiem jak to Panie a to czytały a to bawiły się z dziećmi lub wracały ze spaceru czy zabaw na świeżym powietrzu!Z całym szacunkiem droga Pani Myślę że to nie winą kadry jest brak zadowolenia u Pani dziecka a brak wychowania go w zadowoleniu z czegokolwiek mając tak wymagająca mamę Strasznie oburzyły mnie Pani słowa!

I gorąco zachęcam wszystkie mamy do zapisywania dzieci do świetlicy! :) pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: zniechęcona 11.09.2009 00:55  
do mamy Adasia i Magdy
Z całym szacunkiem, jestem magistrem wczesnej edukacji i nie ubliżając nikomu, wiem jak powinna wyglądać praca na poziomie (bo pracuję już 6 lat w zerówce). Ta placówka nie ma NIC wspólnego z przedszkolem (nie ma prawa tak się nawet nazywać, bo nie nadzoruje jej żaden Organ - kuratorium, sanepid itp). Więc proszę nie pisać, że dziecko chodziło do przedszkola, bo to już za dużo powiedziane. Ta placówka to jest Prywatna Opieka nad dziećmi!! A jeśli ta świetlica się okleja z każdej strony napisami: Wycieczki, Pikniki, Kino, Teatr Lalek, zajęcia itp. to wymagałam od nich by to organizowały (w końcu za to płaciłam) Ale gdy zapytała się: kiedy będzie najbliższy termin pikniku i gdzie, jaka wycieczka, jaki spektakl w teatrze czy seans w kinie, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, bo NIC takiego nie było organizowane. Napisy i wywieszki sobie, a panie sobie... Zapisałam tam dziecko, bo chciałam, by miło spędzało czas, zamiast siedzieć w domu, by spędziło go z dziećmi aktywnie na tych wycieczkach,w kinie itp. Nie zależało mi by moje dziecko wyszło na plac zabaw czy spacer... Ale nie było ani pikniku, wycieczki, kina ani tym bardziej Teatru Lalek który w wakacje ma przerwę!!!! A Panie oklejają się wycieczkami do teatru lalek :):): Śmieszne... spacerki było 30 minutowe i to na najbliższy za schodami plac zabaw.
Panie nawet nie mają kierunkowego wykształcenia, (ale nie mam nic do tego) i nie pisałam że się nie starały, bo na swoje nie wielkie możliwości robiły co mogły ;) ale widząc te zabawy czy zajęcia, to zastanawiałam się, jakie studia te panie kończyło, bo nie stać je na nic innowacyjnego...

Nie wiem jak jest w ciągu roku, bo moje dziecko było tam tylko w wakacje przez tuydzień (tak jak napisałam). Zabrałam dziecko, bo najzwyczajniej w świecie się tam nudziło i mu się nie podobało. Syn chodził 4 lata do Przedszkola 29 a to co oferują panie w tej świetlicy było dla niego "śmieszne", nudne i infantylne... Nie będę trzymać dziecka tylko dla tego, że ja chcę. To dziecku ma się podobać, ono ma się czuć dobrze... I jeśli wasze dzieci czują się tam dobrze to OK. Mojemu synowi się nudziło i tyle...

Może i uczą wierszyków, piosenek, czytania.... ale przedszkole zrobi to znacznie lepiej. Bo wierszyka, piosenki i czytania to każdy rodzic jest w stanie nauczyć sam...

Więc drogie mamy, jeśli chcecie by dziecko przygotowywało się do szkoły w takiej świetlicy - to wasza sprawa. Ja sądzę jednak, że taka świetlica nie nauczy dziecka tego prawdziwe przedszkole, które oferuje znacznie więcej i na wyższym poziomie z wysoko wykwalifikowaną kadrą :)
wyślij odpowiedź

Autor: Jagoda Biel 08.10.2009 14:56  
Odp:Puchatkowo Świetlica Olsztyn H&B
a ja polecam wszystkim rodzicą sklep w dh SLIWA nazywa się przystanek mama a mają świetną i tanią odzież dla dzieci i maluszków ciuszki są nowe i z Anglii je kobitka wozi
wyślij odpowiedź

Autor: Kinga 12.11.2009 23:46  
Puchatkowo
Pani "zniechęcona", ja też pracuję w zerówce i mam nadzieję, że taka krytyczna matka nigdy mi się nie trafi! Pani zresztą życzę tego samego.
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Filipka 18.11.2009 09:56  
Puchatkowo
Mój synek od września uczęszcza do swietlicy PUCHATKOWO i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.W ciagu tego czasu było organizowanych bardzo wiele interesujących wyjść (figlolandia,Teatr Lalek) , poza tym co tydzień w czwartek są wyjścia do biblioteki na specjalne zajęcia z czytania i rysunku. Regularnie w świetlicy odbywaja sie zajęcia plastyczno manualne ze specjalistą, więc jeśli ktoś powie mi, że na świetlice jest zbyt mało zorganizowany czas, to niech się chwilę zastanowi.Do pani ZNIECHECONEJ: jestem ciekawa, czy uczy Pani swojego synka w domu wierszyków, piosenek i czy nie jest to dla Niego INFANTYLNE.Niech Pani nie zapomina ,ze jest to świetlica, a nie przedszkole!
SERDECZNIE POLECAM
wyślij odpowiedź

Autor: Anna P. 20.01.2010 21:45  
polecam
serdecznie polecam tę świetlicę!dzieci mile spedzaja czas i są pod dobra opieka.polecam
wyślij odpowiedź

Autor: ewa 25.01.2010 11:27  
Jestem na tak :-)
Droga Pani Znięchęcona !!Na codzień jestem mamą, ale różwnież pedagogiem i naprawde nie chce wdawać się z PAnią w słowne przepychanki! Pani wyraziła swoją opinię na temat placówki, inni mają rózwnież prawo wyrażać swoja... Zgodzę się jednak z opinią, iż po tygodniu pobytu w jakiejkolwiek placówce nie da się ocenić jej w takim stopni jak to Pani zrobiła- wszystko na nie!!! trochę to dziwne i sądzę, zę komus poprostu zależało by umieścić tu taką opinię... negatywną.
W każdym razie to jest właśnie świetlica i powiem szczerze, że jak na placówkę tego typu, działa przefantastycznie. Gdyby w świetlicach przyszkolnych działo się tyle co w Puchtakowie, to byłabym najsczęsliwsza matką, alebowiem otryzmałąbym przemiłą i fachową opiekę nad moim dzieckiem wypełnioną mnóstwem ciekawych i atrakcyjnych zajęć, jakie własnie odbywają sie w puchatkowie :-) zupełnie za darmo. Jedankże biorąc pod uwagę, że tak nie jest, to na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona, że taka placówka istnieje, bo moje dziecko każdego dnia wraca do domu zadowolone i każdego ranka już raniutko gotowe jest do wyjścia do świetlicy z usmiechem na twarzy! Zycże PAni tego samego, bo dla matki to chyba najlepszy dowód na to jak działa placówka ..
podrawiam serdecznie
wyślij odpowiedź

Autor: mała 24.02.2010 12:52  
rerer
witam od ilu lat sa przyjmowane dzieci do tej świetlicy Puchatkowo?
wyślij odpowiedź

Autor: Anna P. 07.03.2010 21:15  
odpowiedz
od 3 lat, ale jesli dziecko jest samodzielne (tzn samodzielnie korzysta z toalety) Panie przyjmuja także młodsze dzieci
wyślij odpowiedź

Autor: Mamuśka 12.12.2010 20:01  
Polecam
polecam świetlicę puchatkowo, panuje tam niepowtarzalna atmosfera. dzieci sa pod dobra opieką!moje dziecko chętnie tam wraca
wyślij odpowiedź

Autor: bbb 29.01.2012 02:32  
MAMA
polecam PUCHATKOWO w H&B, Panie super mają rewelacyjny kontakt z dziećmi, atmosfera super i mam nadzieje że się nie zmieni POLECAM
wyślij odpowiedź

Autor: asx 08.09.2012 23:44  
Mama 4-latki
Córcia moja uczęszczała tam swego czasu i byłam ogromnie zadowolona z opieki! Panie troskliwe, indywidualnie podchodziły do każdego malucha, były ciepłe, a co najważniejsze- wszystkie dzieci szczerze się do nich garnęły- w tym moja córka ;-)
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #    #######  ####### 
  #   #    ##    #        #    #  
 #     #  # #    #            #   
 #     #    #    ######      #    
 #     #    #          #    #     
  #   #     #    #     #    #