MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Przedszkole Biały Salonik we Wrocławiu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Basia K. 12.11.2008 21:43  
Przedszkole Biały Salonik we Wrocławiu
Zamierzam zapisać moją córeczkę do przedszkola Biały Salonik we Wrocławiu, przy Racławickiej, i bardzo prosiłabym Rodziców o jakieś opinie. Po obejrzeniu strony internetowej przedszkola i rozmowie z panią Dyrektor, jestem za, ale chciałabym poznać doświadczenia innych Rodziców.
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 29.11.2008 18:46  
Odp:Przedszkole Biały Salonik we Wrocławiu
Moja córka chodziła tam w wakacje, bardzo nam się podobało
wyślij odpowiedź

Autor: mama 15.05.2011 00:55  
Nie polecam !!
Schronisko dla dzieci :/ brak kompetentnych nauczycieli, młoda wychowawczyni starszej grupy większosci poświęca uwage swojej córce która nie schodzi jej z rąk :) Ogólnie grupy mieszane, starszaki z maluchami ... co za tym idze cofanie sie naszych starszych pociech. Bardzo zadkie spędzanie miłych chwil na dworze. Katering beznadziejny. Brak miłej atmosfery, ponure sciany, brak zabawek ...które pomagają w np ... chęci w bycia w tym pseudo " przedszkolu "
Zero zorganizoania. Szczerze nie polecam !!! Moje dziecko zle wspomina "Biały Salonik " I my rodzice rownież.
wyślij odpowiedź

Autor: . 17.08.2011 21:09  
powyższa opinia to jakieś nieporozumienie
Pani która opiekuje się starszą grupą jest bezdzietna :) Ponadto skoro starszaki są razem z maluchami to skąd wychowawczyni tylko dla starszej grupy :)Ponure ściany ??? :) wystarczy zobaczyć galerię Białego Saloniku na stronie www, to najpiękniejsza aranżacja przedszkola jaką widziałam.
reszty oszczerstw nawet nie komentuję ...:) Mądrzy Rodzice, zachęcam do odwiedzenia Saloniku, udziału w zajęciach razem z dziećmi, oraz poczucia atmosfery tego magicznego miejsca przy łykach dobrej kawy.
No cóż...
Nie ma to jak rzetelna opinia troskliwego Rodzica wystawiana o godzinie 01 w nocy :)
wyślij odpowiedź

Autor: katarzyna 11.01.2012 13:05  
Każdy ma prawo wyrazic swoją opinie !!!
Z góry widac kto pisał powyższą opinie.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna K 22.01.2012 17:26  
Do przemyslenia..
Ja równiez nie polecam tego przdszkola.Moje dziecko uczestniczyło w zajęciach adaptacyjnych prowadzonych przez właścicielkę.Niestety nie jest to reklama tego miejsca.Pani jest osobą nerwową,zbyt wymagającą jak na możliwości 3-latków.Bez uśmiechu ,spontaniczności i wyrozumiałości;dzieci miały wszystko robić pod dyktando i na komendę.Moję dziecko po prostu się tej Pani bało.Odradzam,szczególnie kiedy dla wrazliwych dzieci początek przedszkola jest trudnym czasem.Nie dostaną wsparcia od tej pani..
wyślij odpowiedź

Autor: kaśka 24.01.2012 00:23  
wystrój pzedszkola to nie wszystko
Byłam z dzieckiem na kilku zajęciach adaptacyjnych, nie polecam. w stu procentach zgadzam się z powyższą opinią, odniosłam takie samo negatywne wrażenie. Właścicielka, osoba pracująca z maluszkami chłodna, przedmiotowo traktuje dzieci, wciaż je krytykuje i zniechęca do twórczej pracy (w tym wieku najmniejszy wysiłek powinien byc doceniony). Dzieci podczas zajęć spięte, bez uśmiechu, atmosfera ciężka. Oryginalny wystrój przedszkola z pewnością pokazuje co tak naprawdę jest pasją włascicielki
(z pewnością nie praca z dziećmi). Zorganizowana przez Panią dyrektor przestrzeń stanowi element dekoracyjny... a powinna być przestrzenią przyjazną dla dziecka. Twórczością wykazała się osoba aranżująca pomieszczenia przedszkola, co nie ma nic wspólnego z twórczym rozwojem dzieci. Aby dzieci mogły być twórcze muszą być swobodne, mieć mozliwośc wyboru itp.
wyślij odpowiedź

Autor: mama synka 15.05.2012 12:53  
zastanówmy się kogo chcemy wychować...
Adaptacja nie polega na bieganiu za kilkorgiem dzieci z których każde ma inny pomysł na to co chce robić. Chodzi tu raczej o to żeby dzieci przyzwyczaić do pracy w grupie, do zachowań społecznych potrzebnych w przedszkolu. "Dzieci podczas zajęć są spięte" bo to dla nich nowa sytuacja. My rodzice coraz częściej dajemy maluchom wszystko nie wymagając nic w zamian. A to przedszkole faktycznie wychowuje nie tylko pozwala miło spędzić czas.
Mój syn jest bardzo zadowolony i ja również. Dla dzieci w tym przedszkolu poza przytulaniem noszeniem na rękach, szanowaniem uczuć dziecka i woli rodzica ważne jest wychowanie. Poza tym właścicielka faktycznie zajmuje się głównie wystrojem ale przy tym nie jest wychowawcą żadnej grupy w tym przedszkolu. Prowadzi zajęcia adaptacyjne i jeszcze jakieś warsztaty kulinarne.
W przedszkolu państwowym- wcale nie tak bardzo dużo tańszym- jest tyle dzieci, że jednym się nikt nie przejmuje. Ja oddając mojego syna do Białego Saloniku robię to w poczuciu, że oddaję go w najlepsze ręce.
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta Kudlicka 23.05.2012 15:23  
polecam
http://www.bialysalonik.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta Kudlicka 23.05.2012 15:24  
Odp:polecam
[url]www.bialysalonik.pl[/url]
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta 12.03.2013 10:03  
Odp:powyższa opinia to jakieś nieporozumienie
Tu chodziło o panią właścicielkę, której córka chodzi do tego przedszkola! Wszystkie negatywne opinie są niestety prawdziwe...
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #        #     # 
 # #    #    #   #        #       
   #    #    #   ######   ######  
   #    #######        #  #     # 
   #         #   #     #  #     #