MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Klub Malucha Kraków
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: wyspa skarbow 29.10.2008 17:03  
Klub Malucha Kraków
Klub Malucha "Wyspa Skarbów" oferuje opiekę nad dziećmi w wieku 2-5 lat. Klub jest otwarty w godzinach 7.30-18.00 od poniedziałku do piątku. W ofercie: wykwalifikowana opkieka, rytmika, zajęcia plastyczne, zabawy i gry dydaktyczne, język obcy, wyżywienie. Dom otoczony zielenią znajduje się na ul. wodociągowej 39. Dodatkowe informacje oraz umówienie się na spotkanie w placówce pod numerami tel: 785941059; 696024743.
Serdecznie zapraszamy na zwiedzenie naszej placówki.
wyślij odpowiedź

Autor: bbb 03.11.2008 09:49  
WS
Byłam w w/w Klubiku jest super życzę wielu zadowolonych dzieciaków i rodziców....
wyślij odpowiedź

Autor: wyspa skarbow 03.11.2008 21:42  
wyspa skarbow
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
wyślij odpowiedź

Autor: tata 04.11.2008 18:04  
wyspa skarbow
wyspa skarbow posiada wykwalifikowana kadre pracujaca wczesniej w renomowanych przedszkolach na terenie calego krakowa
wyślij odpowiedź

Autor: TAMARA 07.11.2008 18:52  
do Dyrekcji...
Wszystko ok ale wiele osób pracuje od godz 7-ej więc dzieci muszą trafić do placówki odpowiednio wcześniej, To jakieś nieporozumienie....
wyślij odpowiedź

Autor: wyspa skarbow 07.11.2008 19:28  
wyspa skarbow
Godziny zmieniły się, klub będzie działał od 7 do 18. Zdajemy sobie z tego sprawę, że wielu osób zaczyna wcześniej pracę. Pozdrawiamy i zapraszamy.
wyślij odpowiedź

Autor: chętna:) 08.11.2008 22:44  
do Dyrekcji
fajnie ale ja od godz.7-ej to muszę być już w pracy a przecież jeszcze muszę do niej dojechać,szkoda byłam zainteresowana....
wyślij odpowiedź

Autor: zainteresowana 11.11.2008 23:13  
do Dyr
Mnie również interesuje wcześniejsza pora pozostawienia dziecka -konkretnie 6:30
wyślij odpowiedź

Autor: wyspa skarbow 12.11.2008 10:37  
wyspa skarbow
Proszę się z nami skontaktować 666040661.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Gamimowicz 03.12.2008 17:24  
wyspa skarbów
Byłam w klubie-super warunki,miłe panie,zapisałam dziecko.
wyślij odpowiedź

Autor: lll 09.12.2008 07:40  
fajnie
niezłe
wyślij odpowiedź

Autor: zaskoczona 12.12.2008 12:46  
Wyspa Skarbów
Byłam,podoba mi się.a szczególnie podejście do potrzeb rodziców,ceny też do przyjęcia.Będą robić zabawe dla dzieci w Sylwestra.
wyślij odpowiedź

Autor: Duffka 29.01.2009 19:53  
cennik
Witam, czy jest jakiś cennik? Interesuje mnie ok. 9h dziennie, od pn. do pt. Proszę o odpowiedź.
wyślij odpowiedź

Autor: M&K vel Momi Klub 26.03.2009 21:16  
Odp:do Dyr
zapraszamy na nasze osiedle, od dwóch tygodni działa Momi Klub, sprawujący stałą i godzinową opiekę nad dziećmi

wszelkie inf na www.momiklub.pl, pod adresem @, również w kontakcie telefonicznym ale pewniejsza rozmowa po godzinie 17stej.
wyślij odpowiedź

Autor: M&K vel Momi Klub 26.03.2009 21:18  
cudnie że powstają takie miejsca dla naszych Milusińskich
wszelkiej pomyślności i samej radosci z pracy życzymy
wyślij odpowiedź

Autor: mamika 16.04.2009 17:09  
Wyspa Skarbów
To bardzo miłe miejsce,polecam.Mój synek bardzo szybko je polubił.
wyślij odpowiedź

Autor: A.G. 11.05.2009 22:15  
Cennik
witam,

Mnie również interesuje kwesia cennika. Czy jest mozliwośż zostawiania dziecka w z góry nie ustalone dni i godziny. Tak w razie potrzeby. I jaka jest wtedy cena za godzinę czy za dzień?
wyślij odpowiedź

Autor: Anka 24.05.2009 22:13  
wyspa skarbów
byłam w tym klubie i praedę powiedziawszy pozytywnie nie wypada. Ciemne sale a dzieci na polku siedziały na ziemi. duża sala i w różnym wieku dzieci nie zadowalają mnie. wolałabym zeby moje dzieco przebywało raczej z róweiśnikami. Sprawdziłam też inne Kluby w okolicy i póki co momiklub albo na balickiej (nie pamiętam nazwy) wypadają o wiele lepiej.
wyślij odpowiedź

Autor: ps 04.06.2009 19:45  
ps
Uważąm że momiklub jest bardzo przereklamowany... moje dziecko uczeszczalo tam i bylam bardzo niezadowolona
wyślij odpowiedź

Autor: Wojtek 27.07.2009 14:34  
Odp:ps Dlaczego?
Co było nie tak z Momi Klub? Proszę o więcej szczegółów bo zastanawiam się nad umieszczeniem tam swojego dziecka...
wyślij odpowiedź

Autor: xenia 06.08.2009 15:12  
xenia
jak tam bylam mialam wrazenie ze dziecmi nikt sie nie zajmuje, nie zapisalam dziecka do tego klubu
wyślij odpowiedź

Autor: JJ 08.09.2009 10:15  
Z praktyki
Odwożę swojego synka od lutego do Wyspy skarbów i nigdy nie widziałam, żeby dzieci siedziały na ziemi. Trochę śmieszny argument:) Mają stoliczki i krzesełka, na których jedzą podwieczorek. Panie są naprawdę przekochane, nawet, jak dzieci śpia w osobnej (!!) sypialence, to puszczają im muzyke relaksacyjną. Naprawdę z mężem jesteśmy zachwyceni i opieką i ogrodem wokół domku.
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna Kiszluk 14.12.2009 20:07  
Wyspa Skarbów
Wyspa Skarbów organizuje dla dzieci opiekę połączoną z balem w noc Sylwestrową.
Zapisy trwają do 30 XII.
Więcej pod nr tel.666 040 661.
Zapraszam!
wyślij odpowiedź

Autor: dzieciosfera 15.12.2009 00:38  
Zapraszamy do Dzieciosfery
Witam. W marcu 2010 roku w Liszakch koło Krakowa rozpoczyna działalność Centrum Twórczego Rozwoju Dzieciosfera. Domek z ogródkiem zaadaptowany na potrzeby dzieci. Zaopiekujemy się Państwa Dziećmi całodobowo, na godziny oraz w grupie żłobkowej i przedszkolnej. Zorganizujemy urodziny maluszkom, starszakom i uczniom szkół podstawowych. Szczegóły na www.dzieciosfera.pl Zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: k r 03.02.2010 18:15  
dot wyspy skarbow
Generalnie nie polecam miejsca. jest tam teraz zimno(nie grzeja czy nie szczelne ??), dzieci zakatarzone (katar pod nosem), paniom jakby nie zalezalo, za przykladem ponioc i inni mieli isc i zmienic miejsce na inny klub. ja nazwy nowego klubu nie podaje, poki co, jest tam wporzadku i cieplo!
wyślij odpowiedź

Autor: katarzyna.r@onet.eu 03.02.2010 19:01  
Odp:Z praktyki
... "nawet, jak dzieci śpia w osobnej (!!) sypialence, to puszczają im muzyke relaksacyjną"
to byłoby dziwne gdyby spały w sali w której inne dzieci sie bawia! to nalezy chyba do standardu
wyślij odpowiedź

Autor: ewelina 09.02.2010 13:44  
Odp:dot wyspy skarbow

Przyznam szczerze-nie rozumiem wypowiedzi.
Słyszałam bardzo dobre opinie o Wyspie Skarbów i chcę od marca posłać dziecko,uważam,że Panie są rewelacyjne.

wyślij odpowiedź

Autor: ?? 03.03.2010 13:44  
ws
moje dziecko chodzi nieregularnie prawie rok do wyspy i ciągle jest chore,dzieci są tam zakatarzone, kaszlące...
wyślij odpowiedź

Autor: KL 24.03.2010 09:26  
Odp:Odp:Z praktyki
Dobre :) Jeśli to jest standard to ja jestem święta :) Przeważnie sala zabaw w porze lezakowania jest zamieniana w sypialnie, a te dzieci, które nie śpią, bawią się obok. I to się stało normą praktycznie wszędzie.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna B. 25.03.2010 09:44  
do KL
o matko! jaka norma- w klubiku syna są 2 sypialnie!!!! z podziałem na gr wiekowe- mimo że klubik znajduje się w bloku!
jak można pisac ze to "norma"- i co gorsza tak myślec.
nie oddałabym dziecka do takiego klubu. nie pisze nazwy naszego- zeby nie było ze robie reklame, ale KL- jeśli takkie masz zdanie o klubikach poszukaj klubiku na os mozarta- zmienisz zdanie! :-)
wyślij odpowiedź

Autor: Marta K. 30.09.2010 06:54  
Momi Klub
Bez szału. Zostawiłam tam dziecko. Pani na wstępie nawet nie pokazała nam sal - prawdę mówiąc nawet nie wiem jakie tam dzieciaki mają warunki. Bardzo średnie wrażenia. Wydaje mi się, że głównie chodzi o zarabianie pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam.
wyślij odpowiedź

Autor: krajewska maria 12.10.2010 14:30  
zdecydowanie odradzam
nie zostawiłabym tam dziecka. zimno, szaro buro i ponuro.
mam wrazenie ze panie sobie kawkują a dzieciaki są pozostawiane sobie.
w dodatku panie zapytane o metody wychowawcze odpowiadają "no yyyyyyyy..." moim zdaniem pojęcia o tym nie mają a to co pisza w reklamach to po prostu dobry marketing , niestety.
no i naprawde zmarzłyśmy w trakcie pobytu tam.
mam nadzieję ze nie uraziłam nikogo, ale zdanie mam takie a nie inne.
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 12.10.2010 17:23  
zdecydowanie odradzam
Jak mnie to wkurza jak czytam o tym piciu kawek.Co za ciemnota jak wyobrażacie sobie picie kawy przez cały dzień kiedy jest tyle dzieciaków pod opieką. Nie każdy lubi kawę a jeżeli nawet to też nie wielki to luksus. Panie wpuszczają dzieci do jednej sali same opijają się kawą do obrzydzenia i co tak leci dzień? Puknijcie się w łeb zanim coś takiego napiszecie.Widocznie z was pracownicy z bożej łaski,ze uważacie,że inni tak pracują jak wy.
wyślij odpowiedź

Autor: krajewska maria 12.10.2010 19:08  
zdecydowaie odradzam
to przenośnia taka... tak zwana metafora :-)
widocznie za trudne, wiec dobrze napisze jaśniej. Chodzi o to ze nie zajmują sie dziecmi- dzieciaki leżą, pełzają, raczkuja i chodzą pozostawione same sobie. BRAK zajęc.
Moim zdaniem pracownicy mówią tzn reklamuja się ze UCZĄ dzieci tego i śmego a tak naprawde pojęcia o tym nie mają. Panie zapytane o metody nie wiedzą co powiedziec, wygląda to tak jakby znały tylko nazwy, hasła.
TO moje zdanie, kazdy ma prawo do swojego, prawda?
ostatnio zwiedziłam juz 5 klubików z czego czereśniowa,wieiawskiego, brogi i właśie ten o którym mowa po prostu dla mnie są nie do przyjęcia. za to w piątym nie mają miejsc chociaz jest super- ale to widac właśnie po obłożeniu nawet :-( no niestety
jeśli ktoś ma sprawdzony klubik to ja poproszę o informacje, szukam czegoś pinie
wyślij odpowiedź

Autor: wiki 12.10.2010 19:43  
kazdy ma swoje zdanie
i po to jet forum zeby je wypowiadac
ja znam takie miejsce, adres wysyłam ci mario na maila
wyślij odpowiedź

Autor: agnieszka zioło 18.10.2010 10:18  
wiem coś o tym
Sama jeszcze nie tak dawno poszukiwałam odpowiedniego klubu dla synka( teraz to już przedszkolak) i moje odczucia były , niestety, bardzo podobne. Żeby prowadzić taką placówkę trzeba mieć nie tylko wiedzę ale i pomysł.ostatnio słyszałam o Akademii elfów, mają tam być wprowadzane zabawy fundamentalne- brzmi ciekawie
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Kaletta-Mekonso 19.10.2010 22:42  
klub malucha
witam,
zapraszam serdecznie wszystkich nadal poszukujacych klubu malucha rodzicow do wlasnie otwartego Klubu Mali Zdobywcy na ul.Kadlubka 4.
Zapraszam Rodzicow, prosze przyjsc i przekonac sie samemu.
Strona internetowa www.mali-zdobywcy.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Kaletta-Mekonso 19.10.2010 22:44  
halloween kids party
zapomnialam dodac iz dnia 6/11 organizujemy bal Halloweenowy, zapraszamy. informacje na stronce
wyślij odpowiedź

Autor: krajewska maria 21.10.2010 13:04  
dziękuje Wiktorio!
Wiktorio dziękuje! faktycznie byliśmy z mężem na Mozarta i musze przyznac uspokoiłam sie. niestety mają dla nas miejsce dopiero od stycznia, no ale to tylko 2 miesiace !
jeszcze raz bardzo dziękuje!
wyślij odpowiedź

Autor: Opiekun, pracownik w przedszkolach !!! 03.11.2010 12:45  
ZDANIE O KLUBIE MALUCHA - MALI ZDOBYWCY
Klub Malucha - Mali Zdobywcy :
Jestem osoba poszukujaca pracy w przedszkolu jako opiekunka wprowadzajaca dzieci w troszke inny swiat, bo juz na te pare godzin bez mamy. Wiem jak czasem dzieci to przezywaja. Pracowalam juz w kilku przedszkolach, wiele z nich tu w krakowie odwiedzilam i sama postanawialam nie podejmowac pracy w niktorych placowkach, poniewaz widzialam jak podchodzi sie do dzieci, jak niedostosowane do wieku sa zabawki, jak ograniczone sa sale i podzialy na grupy.
Odwiedzilam przedszkole Klub Mali-Zdobywcy i nie rozumiem dlaczego to przedszkole jest puste. Idealnie stworzone do zabawy, edukacji pod kazdym wzgledem, integracji, i zajec tak waznych w dzisiejszych czasach.
Rodzice nie zdaja sobie sprawy jaka kolejka nauczycieli opiekunow stoi za drzwiami tego przedszkola, bo brak tu chetnych Rodzicow. Nie potrafie tego zrozumiec dlaczego jest tak negatywne oceniane przez niektorych ludzi tego miejsca, znanim sami sie o dzialaniu placowki nie przekonaja.
Pracowalam w przedszkolu, ktore nie ma prawa nazywac sie przedszkolem. Jedna opiekunka na ponad 12 dzieci !!! Tym samym ma sprzatac, uzywajac chemicznych rzeczy i ma podawac jedzenie. Wychodzi z 1 dzieckiem do ubikacji i reszta zostaje bez opieki!!! Zajecia, ktore sa wypisane na tablicy nie odbywaja sie.. ZERO podzialu ze wzgledu na wiek dzieci(1,5 latek do 5 Szok !!!) Ale tam znajduja sie dzieci !!! ....

Placowka MALI ZDOBYWCY jest cudownie wyposazona - doslownie we wszystko czego potrzeba .. cala kadra nauczycieli gotowa do pracy...

DRODZI RODZICE TO MOJA OCENA.
JESTEM PO STUDIACH ZAJMOWALAM SIE DZIECIACZKAMI W ROZNYM WIEKU, MAM DOSWIADCZENIE I KFALIFIKACJE, ALE NIE O TO TU CHODZI PRZYJDZCIE DO PRZEDSZKOLA - ul K A D L U B K A 4 - Krakow !!! SPRAWDZCIE ZABAWKI SPRAWDZCIE DOSTEP DO KUCHNI, POKOJE WYDZIELONE NA ROZNE GRUPY WIEKOWE, WYSTROJ.
POROZMAWIAJCIE ZE SZCZERA PANIA DYREKTOR PROWADZACA KLUB, KTORA TEZ JEST MAMA I WIE, JAK WAZNA DLA RODZICOW JEST PEWNOSC, ZE DZIECKO ZNAJDUJE SIE W BEZPIECZNYM, KONKRETNYM I ZAPEWNIAJACYM NAUKE ORAZ ZABAWE ICH DZIECKU POROZMAWIAC TEZ MOZNA Z PRACOWNIKAMI, KTORZY BEDA TAM PRACOWAC - jesli przedszkole zacznie dzialac.. .
Mam nadzieje ze nie potraktuja tego Panstwo tego co napisalam jako reklame, a jesli tak to poprostu sprawdzcie sami przedszkole Pani Marty Kaletta-Mekonso.
wyślij odpowiedź

Autor: OPIEKUN,PRACOWNIK W PRZEDSZKOLACH 03.11.2010 14:51  
Odp:ZDANIE O KLUBIE MALUCHA - MALI ZDOBYWCY
PRZEPRASZAM ZA BLEDY I LITEROWKI
wyślij odpowiedź

Autor: katarzyna 04.11.2010 20:16  
DO Opiekunka
co za wstretna reklama. zal po prostu.
w zyciu nie oddalabym do was dziecka
tu wychwalasz swoje przedszkole a na innych forach oczerniasz konkurencje!
po prostu zal.!
co przekazujesz dzieciom? jaki system wartości?

a to przedszkole puste nie bez powodu, gdyby bylo takie cudowne mialabys klientow

"opiekunka wykfalifikowana" robiąca bledy ort, tez cos
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Kaletta-Mekonso 04.11.2010 21:10  
Mali Zdobywcy
wow, ja jeszcze nigdy na żadnym forum nie napisałam opinii bo nie mam na to czasu to forum znalazłąm przypadkiem i napisała uwagę tylko odnośnie swojego miejsca były to dwa posty z 19.10 natomiast wpis z 3.11 nie jest mój, tylko rzeczywiście przyszłego pracownika więc nie wiem dlaczego od razu taki atak,ja nigdy na nikogo nie powiedziałam złego słowa bo jak mówie mam ważniejsze rzeczy do robienia a staram się je robić dobrze, natomiast jeżeli uważa Pani iż kogoś obraziłam proszę mi powiedzieć gdzie i kiedy bo chyba ktoś się podszywa pod moją placówke, za co przepraszam.
wyślij odpowiedź

Autor: k.m 05.11.2010 09:40  
pani Marto
zle pani dobiera pracownikow najwyrazniej, takie osoby raczej nie wzbudzaja zaufania.
po drugie, jesli to pracownik to dlaczego pisze o innych miejscach negatywnie? pracowala we szystkich...
po trzecie, nie jest obiektywna, dostaje od pani pieniadze, czyz nie?
moje dziecko chodzi do samorzadowego przedszkola, ale niedlugo sie przeprowadzamy i rozgladamy sie za czyms w okolicy. szczerze to po tym wpisie juz u was zostawiac go nie chce.
szkoda, wielka szkoda ze ludzie robia takie rzeczy rzeby sie zareklamowac
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Kaletta-Mekonso 05.11.2010 11:46  
Mali Zdobywcy
Bardzo dziekuje K.M za wpis i oczywiście rozumiem że takie rzeczy nie powinny się zdarzać wierzę iż intencja była dobra ale tak nie została odebrana, oczywiście przepraszam jeżeli kogoś uraził wpis przyszłego pracownika, bo napewno nie to było jej i moją intencją. jako właściciel nowej placówki bardzo mi zależy na dobrej opinii wśród Rodziców nawet tych, którzy nas nie znają. Dla mnie najważniejsze jest dobro dzieciaczków a tym samym zaufanie ich Rodziców więc jeszcze raz przepraszam za zburzenie go wśród Państwa. Mam nadzieje że uda mi się go odbudować. Ja w żadnym wypadku nie chcę wychwalać swojego miejsca bo wiem że wszytkie tego typu placówki zasługują na miano bardzo dobrych i napewno Rodzice wybierają dla swoich maluchów tą kt.im najbardziej odpowiada.Swój wpis z dnia 19.10 traktuję nie jako reklamę a jedynie jako informację dla nadal poszukujących rodziców.Ze swojej strony mogę tylko zapewnić, iż w wypadku gdyby ktoś chciał nas odwiedzić to dołożę wszelkich starań aby i Państwo ale co najważniejsze maluszki czuły się jak u siebie w domu. Przepraszam i zapraszam.
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Kaletta-Mekonso 05.11.2010 11:56  
Mali Zdobywcy
Pragnę jeszcze jedynie dodać iż żadna z osób wymienionych w mnie na stronie nie jest autorem posta z 3.11.więc proszę nie podchodzić do obecnych pracowników negatywnie,nie chcę aby one ponosiły konsekwencję tego wpisu, który napisany został przez jeszcze niezatrudnioną osobę.
wyślij odpowiedź

Autor: Opiekun, pracownik w przedszkolach 08.11.2010 12:17  
Opiekun pracownik w przedszkolach
Przykro mi ze wszystko zostalo zle odebrane.
Po pierwsze nie jestem Dyrektorka Przedszkola Mali Zdobywcy. Po drugie to nie byla (PODKRESLAM) zadna reklama, bylo to opisanie tego co wiem, moze wniesc dla niektorych rodzicow jakies wskazowki w wyszukiwaniu przedszkoli. Po trzecie bylo to tylko moje zdanie.
Po czwarte nie jestem z pania - pani Katarzyno na 'TY'.

Ja zycze wszystkiego co najlepsze i spokoju ducha. pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Salonik u Cioci Róży 08.11.2010 20:51  
Odp:do Dyrekcji
witam,ja zapraszam do placowki,ktora działa od 6.30 do 20.00.Przyjujemy dzieci od 16 miesiąca zycia do 5 lat.Także oferujemy opieke na godziny.
Salonik u Cioci Róży,ul.Podzamcze 20/14 Kraków,tel. 601 69 18 12
wyślij odpowiedź

Autor: konkurencja 08.11.2010 21:01  
Odp:Klub Malucha Kraków
Bardzo ładne miejsce,dodalabym troche koloru,ale bardzo mi się podoba.I dom i otoczenie!
wyślij odpowiedź

Autor: słowo prawdy 09.11.2010 21:06  
odnośnie spamu
nie wnikając w to, który klubik i która właścicielka/dyrektorka czy pracowni/przyszły/przeszły/teraźniejszy pamiętajcie drogie panie, że są sposoby na to aby sprawdzić kto jest autorem postów:-0 (znam co najmniej kilka sposobów na to, od IP począwszy)

wiadomo- reklama dźwignią handlu- ale czy naprawde trzeba posuwać się aż tak daleko?

myslicie ze my rodzice jesteśmy głupi? przecież gołym okiem widać, które posty są pisane na potrzeby danego przedszkola. to smutne, bo my rodzice rzetelnych informacji znalezć tu nie możemy
bo albo sa złośliwe posty konkurencji, albo wychwalające pod niebiosa posty włascicieli, którzy później przysięgają się ze to nie oni... i tak w koło Macieju :-)

ja osobiscie znalazłam moze 4 rzetelne posty, takie które wzbudziły moje zaufanie (a nawet 2 były pisane przez właścicielke takiego miejsca)

więc taka moja dobra rada- chcecie reklamy? zainwestujcie w nią! zapłaćcie za stronę, plakaty itp, bo w te wasze marne próby marketingu szeptanego i tak inteligentni ludzie nie uwierzą!!

pozdrawiam wszystkich rodziców, którzy tak jak ja mają dosyć czytania cukierkowych postów i niewybrednych ripost :-)
wyślij odpowiedź

Autor: obserwator 10.11.2010 12:51  
kochani, czy któreś z Was zastanawia się co się dzieje z dzieckiem w takim miejscu?
czy któreś sprawdziło komu oddaje maleństwo i dlaczego dzieci płaczą całymi godzinami. Dlaczego nikt z Was nie zastanowi sie dlaczego dzieci płacza jak oddajecie je do takiego miejsca i jak je odbieracie je. Nikt nie myśli o tym? Ze jak nie wasze to wiekszosc innych dzici zanosi sie od płaczu. I wiedzcie o tym, ze one płacza az do upadłego - czyli aż usną ze zmęczenia.
wyślij odpowiedź

Autor: słowo prawdy 10.11.2010 14:27  
do obserwatora
ja nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałam.
wręcz przeciwnie- moje dziecko uwielbia chodzić do swojego klubiku.
nie generalizuj- są i dobre kluby

rozwalają mnie takie posty- po czym wnosisz? nawet jeśli masz złedoświadczenia z jakimś klubem to myślisz, że wszystkie takie są?

to samo można powiedzieć o nianiach- można trafić na dobrą- albo na sadystkę, która będzie sie znęcała nad dzieckiem....
nie sądzisz?

a rolą rodzica jest właśnie wybranie najlepszej opcji
wyślij odpowiedź

Autor: ktoś 10.11.2010 14:30  
słowo prawdy
No właśnie po co wszystkich wrzucać do jednego wora. Jeżeli jedna żona zdradziła męża to czy to znaczy,że pozostałe też to robią.
wyślij odpowiedź

Autor: słowo prawdy 10.11.2010 14:53  
dokładnie :-)
bardzo irytują mnie posty typu "kluby malucha to zło"
napewno zdarzają się przechowalnie dzieci- znam i takie z autopsji, ale znam też świetne.

wydaje mi sie ze takie posty piszą zakompleksione mamy, którym żal, że inni posyłają dzieci do prywatnych placówek

moje dziecko jest zadowolone, znam osobiście kilkoro rodziców innych dzieci i wszyscy są zadowoleni. dziecko nie płacze, chętnie chodzi, w domu mówi ze jutro chce do cioci i dzieci.
panie są szczere i mówią prawde- jak dziecko zjadło to wiem na 100% ze zjadło obiad, bo jak nie zjadło to Panie albo mi pakują na wynos albo mówią, ze nie chciał jeść.
i ja jestem zadowolona- dlatego nie wiem co komu przeszkadza to ze to klub malucha a nie żłobek?
dla mnie nazwa czy ststus placówki jest mało ważny- ważne jest dobro dziecka.
wyślij odpowiedź

Autor: obserwator 17.11.2010 10:28  
obserwator cd..
dzisiaj te dzieciaczki też płaczą:(
Już od ok. 8 słychać płacz, a przecież mamy 10.20. Ciekawe czy ciężko jest uspokoić płaczące dzieci. Ja bym nie chciała, aby moje płakoało 2 godziny.
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 17.11.2010 19:53  
Do obserwatora.
Tak obserwatorze, ale chyba bardzo zły, bardzo jest uspokoić płaczące dzieci szczególnie, kiedy się nie zaadaptowały. Przestań pisać bzdury przestań bawić się w szpiega, nikt nie potrzebuje twoich obserwacji.A tak w ogóle kim ty jesteś, nie masz tam dziecka więc skąd te wiadomości, coś jesteś podejrzany.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 17.11.2010 20:04  
Odp:Do obserwatora.
A w którym klubie tak płaczą?
wyślij odpowiedź

Autor: obserwator 19.11.2010 13:57  
obserwator cd..
wyniki moich obserwacji mają na celu:
- poruszyć rodziców do zastanowienia, aby dokładnie sprawdzali miejsa w których zostawiają dzieciaczki, bo chyba te miejsca nie podlegają ŻADNEJ kontroli, więc kto jak nie rodzice powinni sprawdzić, jak czuje się w nich własne dziecko, czego się nauczyło, może choć jednej piosenki, (bo muzyki jakoś nie słyszę - dziwne nie...)
- mają również na celu poruszenie opiekunki do myślenia, realizowania działań których podjęła się przed rodzicami, bo oni za to zapłacili, a może tak naprawdę poruszenia jej sumienia, bo ile godzin można patrzeć na płaczące dzieci. No chyba że ciężko jest przytulić cudze dziecko, jeśli w grupie ma się swoje.
wyślij odpowiedź

Autor: ja 22.11.2010 12:05  
obsrewatorze
zwróc uwage na to, jak glosna musialaby byc muzyka, zebys slyszala ja przez sciany?
a placz dziecka jest bardzo donosny.
KAZDE dziecko placze!!! a teraz- jesli w klubiku jest np 15 dzieci to srednio co 30 min ktores moze plakac- 1 cały dzien slyszysz placz chociaz tak naprawde kazde dziecko plakalo tylko 1 raz w ciagu dnia!
zero podejscia, zero zrozumienia tylko szykanowanie...
a w zlobkach panstwowych dzieci nie placza? tam to dopiero jak jest 30 dzieci na 1 opiekunke to jest masakra!
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka s. 25.11.2010 11:54  
Pytanie do Marii Krajewskiej
A który to klub zdecydowanie odradzasz? Bo wymieniłaś kilka, a potem szczegółowo jeden skrytykowałaś? Czy chodzi o MomiKlub?
Mam synka 2-letniego i zastanawiam sie nad klubikiem dla niego, blisko by miał do Momi... ale nie wiem, czy warto w ogóle tam się wybierać?
wyślij odpowiedź

Autor: Ninka 26.11.2010 10:17  
Pytanie do Marii Krajewskiej
Warto sie samemu zaopiekować tak małym dzieckiem a nie się pozbywać go z domu.
wyślij odpowiedź

Autor: mk 26.11.2010 18:55  
do ninki
zastanów sie nad tym co piszesz, nikt nie oddaje dziecka dla przyjemnosci czy wygody.
to ze niektóre kobiety mogą sobie pozwolić na siedzenie w domu nie znaczy że tak mają wszystkie inne. ja mam na utrzymaniu dzieci, jeśli zostane z najmłodszym w domu, kto zarobi na jedzenie?
zastanów sie co piszesz
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota 01.12.2010 11:19  
Wyspa Skarbów
Mój synek chodzi do Wyspy Skarbów i bardzo lubi to miejsce. Opieka jest bardzo dobra. Dzieci mają organizowane różne ciekawe zabawy i zajęcia edukacyjne. Synek bardzo się usamodzielnił odkąd chodzi do klubu. Na Wyspie Skarbów panuje domowa atmosfera, dzieci nie płaczą, bawią się, uczą i miło spędzają czas. Panie zabierają dzieci do ogrodu i na plac zabaw znajdujacy się przy domku dzięki temu dzieci są na powietrzu i moga sobie pobiegać i poszaleć. Goraco polecam!
wyślij odpowiedź

Autor: Ola 05.01.2011 23:30  
Nowy klub malucha
Witam,
noszę się z zamiarem otworzenia-kolejnego już w Krakowie- klubu malucha.
Wstępnie mam wybrany lokal - parter domu z ogrodem,
rejon - Wielicka /Prokocim.
Czy są jakieś mamy z tamtych okolic, które byłyby zainteresowane pozostawianiem swoich pociech w takim miejscu?
Dziękuję
wyślij odpowiedź

Autor: Dzieciaczkowo 15.01.2011 15:28  
Dzieciaczkowo w Zielonkach
A ja polecam i zapraszam do DZIECIACZKOWA.
5 min. od ul. Opolskiej. Ul. Sympatyczna 28, Zielonki. Ładny ogród, przestrzeń dla dzieci do zabawy i zajęć edukacyjnych, duży dom z wieloma pokojami!. Wykwalifikowana kadra.
Przyjdź i przekonaj się sama!
www.dzieciaczkowo.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: justyna b. 29.03.2011 13:59  
Wyspa Skarbów (ul. Wodociągowa)
Nasza Zosieńka chodzi tam już ponad dwa lata i jesteśmy z mężem zachwyceni! (choć mieliśmy obawy na początku jak taki mały człowiek poradzi sobie wśród obcych mu ludzi).

Polecamy z czystym sercem tę placówkę wszystkim naszym znajomym. Panie są cudowne, wkładają w to co robią mnóstwo serca, dzieci chodzą m.in. do filharmonii i do zoo. No i ten piękny ogród w którym spędzają mnóstwo czasu..

Bardzo dziwią mnie opinie "jest zimno"- myślę,ze ludzie którzy to piszą albo nigdy tam nie byli,albo trzymają dzieci w blokach w temperaturze 26st.,a potem dziwią się,że im dzieci chorują.

Panie same inicjują oduczanie od pieluchy, zrobiły za mnie lwią część pracy, po tygodniu nauki Zosia zaczęła sikać do nocnika. Życzyłabym sobie,ze nasza córeczka zawsze przebywała w takich placówkach jak ta na Wodociągowej. Niestety to już nasz ostatni rok,od września idziemy do przedszkola i trochę się tego boimy... Ale mam nadzieję,ze tam też Zosia się odnajdzie. Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna 02.08.2011 10:02  
Odp:Wyspa Skarbów (ul. Wodociągowa)
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa na temat mojego Klubu Malucha.
Zapraszamy chetnych rodziców z dziećmi na Wyspę Skarbów.Wystarczy przyjść,zobaczyć,a następnie zapisać dzieciątko.
wyślij odpowiedź

Autor: Janusz Nowikowski 07.09.2011 12:43  
ale sieczka
Ale tu jest sieczka w tym temacie, szukałem dla swojego dziecka z żoną miejsca czytałem przerózne opinie w sieci i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie podejsć do interesujacych ,mnie lokalizacji i poprostu zapytać rodziców na żywo jak odieraja dzieci co myślą o danym klubie.
a tu widze, tylko pieniactwo włąścicieli, konkurencji tych włascicieli, zwolnionych pracowników i sflustrowanych osób 3cich
wyślij odpowiedź

Autor: Dorota 13.09.2011 10:32  
Wyspa Skarbów Super Miejsce!
Mój strszy synek chodził do Wyspy Skarbów cały zeszły rok i wspaniale dzięki temu się rozwinął. Od lipca do Wyspy chodzi mój młodszy półtoraroczny synek i równiez bardzo lubi tam być.Panie z wielkim oddaniem opiekują się, bawią i uczą dzieci mądrych rzeczy. Starszy synek bardzo się usamodzielnił, nauczył się współpracowac, wpólnie bawić i dzielić się z innymi dziećmi.Nawiązał przyjaźnie i przeżył mnóstwo pięknych, niezapomnianych chwil. Dzieki temu wspaniale sobie teraz radzi w przedszkolu samorządowym. Z całego serca polecam to miejsce!
wyślij odpowiedź

Autor: Patrycja 23.09.2011 19:53  
BEZPIECZNY DOMEK
Witam
Zapraszam do mojego klubu maluszka BEZPIECZNY DOMEK na ul.krynicznej.
Zapraszam na bezpłatny dzień otwarty-można zostawić swoją pociechę-zostać z nią..zobaczyć jak sie bawimy,jak spimy,karmimy..to nic nie kosztuje.Tydzień bezpłatny na adaptację dziecka,na spokojnie..
Obecnie jest 5 maluchów w wieku od 1 do 3 lat,czekamy jeszcze na dwójkę..Zapraszam serdecznie.
W klubie są również warsztaty ,jest czynny od 6.30 do 19-w sobote organizowane sa artystyczne przedpołudnia..
Patrycja 508 095 624
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 12.10.2011 21:45  
Nowy Klub Maluszka
Wkrotce wielkie otwarcie nowego Klubu Maluszka na ul.Korfantego. Oferujemy profesjonalna opieke nad dziecmi w wieku 1-5 lat w godzinach 7.00-18.00, szeroki wachlarz zajec m.in.: zajecia muzyczno-ruchowe, bajkoterapie, zajecia plastyczne. Wiecej informacji pod numerem telefonu 664944942 Goraco zapraszamy!!
wyślij odpowiedź

Autor: Patrycja Sobczyk 13.10.2011 19:04  
Klub maluszka tani i otwarty w dobrych godzinach
Nasz klub maluszka Bezpieczny domek oferuje wspaniałe ceny i dogodne warunki dla dzieci Zajżyj na naszą stronę www.bezpiecznydomek.pl i dowiedz się więcej mieścimy się przy ul Krynicznej w okolicach Olszy. Klub jest czynny od godziny 7 Pozdrawiamy i zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna 14.10.2011 10:28  
Wyspa Skarbów.
Drogi Rodzicu!
Na Wyspie Skarbów znajdziesz dla swojej Pociechy:
personel z przygotowaniem pedagogicznym,duży ogród,zajęcia muzyczne i umuzykalniające,zajęcia plastyczne,kontakt ze sztuką teatralną,możliwość zostawienia dzieci poza godzinami otwarcia oraz w weekendy.Dzieciom w wieku szkolnym oferujemy pomoc w odrabianiu lekcji oraz naukę gry na pianinie.
www.wyspaskarbow.krakow.pl
wyślij odpowiedź

Autor: ania 17.10.2011 21:21  
Odp:Nowy Klub Maluszka
Wg nowej ustawy powinna Pani być łżobkiem z pełnym odbiorem Klub pracuje do 5 h dziennie
wyślij odpowiedź

Autor: oszukana 06.02.2012 21:01  
Straszne kłamstwa-PRZECZYTAJCIE
Witam wszystkich rodziców!

Kochani rodzice, bardzo mi przykro to pisać, ale Klub Malucha Wyspa Skarbów nie nadaje się do funkcjonowania... Miałam okazję tam pracować ( jest nas więcej) i to co doświadczyłam u tego pracodawcy,to co widziałam z drugiej strony -nigdy nie zapomnę... Dziwię się, że Wyspa Skarbów pomimo tylu kłamstw, krętactw w dalszym ciągu funkcjonuje... Bardzo chętnie opowiem, przybliżę swoją historie...
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 11.06.2012 23:36  
Odp:Klub Malucha Kraków
Miło nam poinormowac, że od 1 września 2012 roku zapraszamy do naszego kolejnego przedszkola na Woli Duchackiej - ul. Wspólna 46. Zapisy już rozpoczęte. Zapraszamy na www.przedszkolezyrafa.pl
wyślij odpowiedź

Autor: sylwia 30.07.2012 20:26  
WYSPA SKARBÓW
Moje dziecko chodziło do Wyspy skarbów i jestem super zadowolona. Nie zawsze piękny nowoczeny i bardzoi drogo wyglądający żłobek/przedszkole jest świetnym miejscem. Wyspa skarbów jest świetnym miejscem bo Panie mają serce do dzieci. Dzieci mają do dyspozycji ogród i zadaszony taras wiec na podwórku są codziennie. Odbierałam zadowolone i usmiechnięte dzicko. czesto są organizowane przedstawienia dzieci tanczą śpiewają uczą się angielskiego. POLECAM
wyślij odpowiedź

Autor: lusia13 29.10.2014 07:28  
Odp:Straszne kłamstwa-PRZECZYTAJCIE
Witam, czy mogłaby się Pani ze mną skontaktować na mój prywatny e-adres: lusia13@poczta.onet.pl Jestem bardzo zainteresowana Pani opinią nt pracy w klubie malucha Wyspa Skarbów... Będę bardzo wdzięczna za kontakt.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #        #      #    #     # 
 #     #   #####      #      ###### 
 #     #        #    #            # 
  #   #   #     #    #      #     #