MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > SZUKAM MIEJSCA W PRZEDSZKOLU DLA 3 LATKA URSUS LUB W POBLIŻU
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Mazika 16.10.2008 21:50  
SZUKAM MIEJSCA W PRZEDSZKOLU DLA 3 LATKA URSUS LUB W POBLIŻU
Witam, może ktoś mi pomoże. Jestem zdesperowaną mamą 3 letniego chłopca i 4 miesięcznej córki. Poszukuję przedszkola dla mojego 3 latka w pobliżu naszego miejsca zamieszkania Ursus. Moja desperacja jest tym większa, że lada moment muszę wrócić do pracy. Proszę pomóżcie jeśli tylko możecie.
wyślij odpowiedź

Autor: AnnaM. 17.10.2008 07:33  
Wolne miejsca w przedszkolu
Szanowna Pani MAZIKA, jesli bylaby Pani zainteresowana malym przedszkolem to zapraszam do mnie, tel.691 332 100. Przedszkole znajduje się przy Ursusie. Bardzo dobry dojazd Al.Jerozolimskimi i Szyszkową.

Pozdrawiam
Anna M.
wyślij odpowiedź

Autor: sylwia nowicka 10.12.2008 23:06  
Odp:SZUKAM MIEJSCA W PRZEDSZKOLU DLA 3 LATKA URSUS LUB W POBLIŻU
w Ursusie otwierają od stycznia 2009r filię przedszkola iskierka, są jeszcze wolne miejsca,właśnie dziś byłam na spotkaniu informacyjnym, jeśli potrzebujesz info proszę o kontakt 605-417-424
wyślij odpowiedź

Autor: ŚNIEGOCKA BARBARA 12.03.2009 09:32  
PRZEDSZKOLE WŁOCHY
JESTEM MAMĄ 6 LETNIEJ DZIEWCZYNKI KTÓRA UCZĘSZCZA DO WSPANIAŁEGO PRZEDSZKOLA SŁONECZKO JU Ż OD 3 ROKU.
Personel jest bardzo miły i panie wykwalifikowane do pracy z dziećmi.polecam kontakt.
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SŁONECZKO
UL.PŁOMYKA 13 TEL. 022-863-98-80 , 501-084-545.
wyślij odpowiedź

Autor: Magdalena Kurpiewska 21.10.2009 13:06  
Przedszkole Montessori, dwujęzyczne, integracyjne
Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola montessoriańskiego. O zaletach tego systemu można mówić godzinami. Zapraszamy na spotkanie, obejrzenie przedszkola w dogodnym czasie.

Mądre Główki
wyślij odpowiedź

Autor: Przedszkole Krokodylek 11.01.2010 00:10  
Przedszkole Krokodylek
Witam,
jeśli jest jeszcze Pani zainteresowana serdecznie zapraszam do Przedszkola Krokodylek. Zapraszam na spotkanie w samym przedszkolu najlepiej zapoznać się z przedszkolem i personelem na miejscu.
Pozdrawiam
Przedszkole Krokodylek
tel. 790-860-990
wyślij odpowiedź

Autor: Przedszkole Zielony Słonik 11.01.2010 16:04  
Zapraszam do niepublicznego przedszkola Zielony Słonik przy ul.Boleslawa Chrobrego 18a.Wszystkie informacje są dostepne na stronie www.zielonyslonik.pl
Zapraszamy również na dni otwarte w każdą sobotę w godzinach 10.00-12.00.
wyślij odpowiedź

Autor: ewa 22.02.2010 11:41  
Bajkoteka
zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, proponujemy kameralne warunki, profesjonalną opiekę i przestronny ogród. Zadowolone dzieci to nasz cel. www.bajkoteka.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Marta Jędrzejewska 28.02.2010 09:41  
Zapraszamy do Przedszkola "żaczek" ul. Rybnicka 24 Warszawa-Włochy, mamy wolne miejsca, od zaraz!!
Serdecznie zapraszamy!!!
Marta 0-600-247-737
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Lesińska-Augustyniak 26.04.2010 21:00  
Szukam Przedszkola dla 3-latki
Szukam Przedszkola Publicznego dla 3 latki na Praga-Południe Saska Kępa od Września 2010,gdzie mogę się zgłosić co mam robić,co chwilę słyszę brak miejsc???!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Lesińska-Augustyniak 26.04.2010 21:02  
Odp:Przedszkole Krokodylek
Gdzie się mieści to przedszkole na jakiej ulicy?
wyślij odpowiedź

Autor: Kinga Kietlińska 06.05.2010 11:11  
Witam,proponuję Pani Akademię Przedszkolaka SMYK ul.Dekarska 22 nr tel. 507-084-206 są jeszcze wolne miejsca więcej informacji na stronie www.przedszkolesmyk.edu.pl, moja córcia tam chodzi i naprawdę jestem zadowolona.
wyślij odpowiedź

Autor: Przedszkole Krokodylek 15.05.2010 11:08  
Odp:Odp:Przedszkole Krokodylek
na ul. Zytniej 10 w Regulach , ulice z ktorych jest wjazd to Regulska i Aleje Jerozolimskie, zapraszam na stronę www.krokodylek.edu.pl, a w następną niedzielę mamy Drzwi Otwarte 23 maja od 10.00 do 13.00, serdecznie zapraszamy, mamy jeszcze wolne miejsca
wyślij odpowiedź

Autor: PL 17.05.2010 12:33  
Jak w Ursusie to tylko Domek Przedszkolaka na Ryzowej 88a
Świetne przedszkole, z pozytywną opinią Sanepidu i Kuratorium. Wyszkolona kadra, świetna organizacja. Wystarczy popytać rodziców tych dzieci.
Więcej na www.domekprzedszkolaka.edu.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Monika Kwiecień 29.05.2010 13:35  
Przedszkole językowo-muzyczne, ul cienista
Nowo otwierające się przedszkole językowo-muzyczne " Maja"

Program w ramach o czesnego:
- zajęcia edukacyjne prowadzone w języku angielskim( codziennie)
- zajęcia edukacyjne prowadzone w języku niemieckim(2x w tyg)
-rytmika z elementami j. angielskiego-gimnastyka dla smyka(3z tyg)
-zajęcia plastyczno-techniczne
-warsztaty kulinarne dla maluchów( 2x w miesiącu)
-zajęcia z logopeda(1x tyg)
- ramach zajęć będzie organizowany comiesięczny dzień bajki oraz dzień brytyjski
-3 razy do roku odbywać się będzie dzień otwarty, rodzice będą mogli zobaczyć jak wygląda lekcja j.angielskiego, j. niemieckiego ocenić postępy dziecka w nauce
- zabawy ruchowe prowadzone metodą Weroniki Sherborne
- imprezy okolicznościowe
- 5 pysznych posiłków przygotowany przez firmę cateringową

Zapraszamy od 1 lipca:)
wyślij odpowiedź

Autor: mj 16.06.2010 21:48  
przedszkole
Polecam przedszkole Iskierka na ul. Świerszcza we Włochach. Moje dziecko chodzi tam od trzech lat i uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Kameralne, miła, szalenie przyjazna atmosfera, smaczne jedzenie. Szczerze polecam
wyślij odpowiedź

Autor: joanna milczarczyk 08.07.2010 14:19  
Mini Przedszkolak
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Mini Przedszkolaka.
www.miniprzedszkolak.pl
tylko do końca lipca oferta promocyjna 799 zł mc/ przez cały rok szkolny
kontakt:
jmilczarczyk@interia.pl
tel 22 394 67 75
wyślij odpowiedź

Autor: mama 12.11.2010 11:46  
Przedszkole PICCOLO,Włochy Ursus
Oferujemy również opiekę na godziny.Tanio!
Tel.512742637, 509251582
piccolo.waw.pl

Oferujemy najlepszą opiekę edukację dla dzieci w wieku
2-5 lat,
- bogaty program,
- małe grupy (13 dzieci),
- profesjonalna kadra,
- konsultacje specjalistów,
- nowatorskie metody nauczania,
- zajęcia dodatkowe,
- całodzienne wyżywienie,
- monitoring, dom z ogrodzonym placem zabaw

wyślij odpowiedź

Autor: Mama Zosi 14.01.2013 13:20  
Zielony Słonik we Włochach
Stanowczo odradzam Zielonego Słonika. To przedszkole nastawione tylko na zarabianie kasy, a nie na rozwój dzieci. Panie straszą karną ławką. Dyrekcja jest słabo kontaktowa. Na pytania o postępy dzieci - nie umie dać jasnych i konkretnych informacji.
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 13.05.2013 17:56  
słoneczko, promyczek, chmurka, gwiazdeczka...
serdecznie odradzam rodzicom którym zależy nie tylko na "pozbyciu się dziecka" lub "oddaniu dziecka pod opiekę żeby mieć spokój". Nie da rady pracować normalnie mając dziecko w tych przedszkolach. Mimo doświadczenia właścicielki i istnienia od lat "na rynku" najważniejsza jest kasa, a więc ilość dzieci, a nie ich dobre samopoczucie, czy zdrowie. Rodzice mają wpłacać kasę i nie wtrącać się w to co dzieje się w przedszkolu, mają ze sobą i z personelem nie rozmawiać poza panią właścicielką, a wszelkie roszczenia- typu egzekwowanie nie przyjmowania chorych do przedszkola kończone są groźbą wydalenia nic nie winnego dziecka z placówki. Życzę powodzenia w poszukiwaniach i odradzam
wyślij odpowiedź

Autor: mama 13.05.2013 20:05  
dobre przedszkole
o ja za to polecam przedszkole Lesna Kraina. Uczeszczamy tu od poczatku,jestesmy zadowoleni,panie nie strasza dzieci sa bardzo mile lacznie z wlascicielka,widac duzo zajec organizowanych,a syn jak duzo zna slowek angielskich
wyślij odpowiedź

Autor: MJUA 29.05.2014 14:24  
Odp:Zielony Słonik we Włochach
Nie mogę się zgodzić, bo to jedno z najtańszych przedszkoli w okolicy (proszę porównać np. z Pomarańczową Ciuchcią, Buzzy Bee, Anteczkiem itp.) Panie w grupie maluchów są najcudowniejsze jakie spotkałam, a długo szukałam odpowiedniego przedszkola i w kilku byłam na dniach próbnych. Tylko Zielony Słonik spełnił moje oczekiwania. Dla Pani Madzia i Pani Ani - wielki szacunek za ogromne serce do dzieci.
wyślij odpowiedź

Autor: Justyna F. 09.12.2014 21:46  
Zapraszamy do naszego przedszkola "Zielony Domek" w Michałowicach k.Ursusa przy ul.Ogrodowej 16.Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######   #####   ####### 
 #     #  #        #     #  #    #  
       #  #        #            #   
  #####   ######   ######      #    
 #              #  #     #    #     
 #        #     #  #     #    #