MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Klub maluszka na Gocławiu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Dorota Gl. 09.09.2008 15:39  
Klub maluszka na Gocławiu
Szanowni Państwo,

Chciałabym od stycznia 2009 r. uruchomić na Gocławiu [(okolice osiedli Wilga, Iskra (w pobliżu Promenady)] domowy klubik dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat (dwie grupy wiekowe; 1-2 i 2-4 lata). Klubik będzie się mieścił w mieszkaniu na parterze z dużym, oddzielnym patio, na którym znajdować się będzie mini placyk zabaw. Opiekę na dziećmi zamierzam powierzyć profesjonalnej kadrze - przedszkolankom i studentkom pedagogiki. W klubie dzieci będą bawić się, uczyć, rozwijać indywidualne uzdolnienia i nawiązywać kontakty z rówieśnikami. Oczywiście planuję zorganizowanie (po poznaniu wymagań rodziców dzieci) dodatkowych zajęć. tj. angielski, rytmika, spotkania z logopedą.
Klubik będzie czynny od. pon. do pt. w godz. 7-18. W weekendy będzie udostępniany na różne przyjęcia np. urodzinowe. Rodzice będą mieli możliwość skorzystania z miesięcznego i godzinowego abonamentu.
Bardzo proszę o opinie czy na Gocławiu jest zapotrzebowanie na stworzenie takiego miejsca i wszelkie pomysły i sugestie, które sprawią że miejsce to będzie przyjazne zarówno dla dzieci jak i rodziców.
Interesują mnie przede wszystkim opinie dotyczące kwalifikacji i liczby opiekunek (zakładając, że w klubiku będzie 15-cioro pociech, podzielonych na dwie grupy) i sugestie odnośnie ceny abonamentów.
Wszystkie osoby chętne wyrazić swoje zdanie a także wstępnie zainteresowane projektem bardzo proszę o kontakt e-mailowy: smykusiowo@wp.pl.

Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję

Dorota

wyślij odpowiedź

Autor: ania 07.10.2008 14:44  
Odp:Klub maluszka na Gocławiu
Witam Panią
mysle, ze to dobry pomysł, zwłaszcza, ze w tych okolicach i na pradze płd. jest mało takich miejsc. Sama bym tam zapisała swoja córkę, tylko zależy jaka to bedzie wyglądało cenowo.

Pozdrawiam
Ania
wyślij odpowiedź

Autor: zainteresowana 11.10.2008 08:29  
do p.Doroty
Myślę, że to bardzo dobry pomysł.Powodzenia
wyślij odpowiedź

Autor: Małgosia 12.10.2008 09:02  
Maluszek
Witam :-)
Jak najbardziej jestem Za:-)
Myślę, że konkurencyjną ceną byłaby 750 za miesiąc.
Pozdrawiam Małgosia
wyślij odpowiedź

Autor: Magdalena 22.10.2008 19:01  
Ja jestem jak najbardziej ZA >>>
Bardzo prosze o info jak będzie Pani już coś więcej wiedziała!!!
Moja Mała ma 1,5 roku i intensywnie myślę, nad tym, żeby ją oddać właśnie do takiego żłobka.
Proszę pisać na mojego maila: perpetula@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Magdalena 22.10.2008 19:15  
Myslę, że cena 1000zł na abonament 10 godzinny, byłoby oki>!
A co do opiekunek to myslę, ze jedna osoba może mieć pod opieką najwyżej 3-4 dzieciaczków.
wyślij odpowiedź

Autor: MARZENA 10.07.2009 11:35  
Odp:Odp:Klub maluszka na Gocławiu
Myslę, że cena 1000zł na abonament 10 godzinny
CZY PANI SIĘ Z CHOINKI URWAŁA???
SKĄD TAKA ABSURDALNA KWOTA ZA 1H . KOT PŁACI 100 ZL ZA 1 H OPIEKI?
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #  #            #    #     # 
 #     #  ######      #      ###### 
 #     #  #     #    #            # 
  #   #   #     #    #      #     #