MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > przedszkole i klub malucha w wawrze
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: weronika st 05.06.2008 15:13  
przedszkole i klub malucha w wawrze
chcemy otworzyć klub malucha i przedszkole w wawrze(okolice traktu lubelskiego).Czy byłoby zainteresowanie tą lokalizacją?
wyślij odpowiedź

Autor: julita 06.06.2008 10:19  
klub w wawrze
kiedy chce Pani otworzyć klub? Mam 1,5 roczną córke i poszukuję miejsca dla niej w tej okolicy.
wyślij odpowiedź

Autor: weronika st 07.06.2008 13:02  
Odp:klub w wawrze
klub KRASNALKOWO będzie otwarty od 1 sierpnia w godz 7.30-17;gwarantujemy małe grupy max 10 osób, wykwalifikowaną kadrę, dużo zabawy i rodzinną atmosferę.wszystkic zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: magda 10.06.2008 09:33  
klub w wawrze
a macie Państwo swoją stronkę internetową, żeby można było dowiedzieć się coś więcej, o programie kosztachitp. albo jakiś kontakt do Państwa
wyślij odpowiedź

Autor: arczitr 13.06.2008 11:45  
Odp:klub w wawrze
strona jest w przygotowaniu, na dzień dzisiejszy wszystkich inf udzielam tel. 500 098 741 lub mailem biuro@vib.pl
wyślij odpowiedź

Autor: agusia39 25.06.2008 09:56  
Pytanie
witam,

czy osoby pracujące w klubie będą miały możliwość oddania własnego dziecka - na okres ok. pół roku .

pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: arczitr 25.06.2008 15:47  
Odp:Pytanie
Tak oczywiście przewidujemy taką opcje...
wyślij odpowiedź

Autor: asia 30.01.2009 15:47  
Posiłki
Mam pytanie czy sami Państwo przygotowujecie posiłki dla dzieci czy jest on przywożony przez katering?
wyślij odpowiedź

Autor: pp 01.02.2009 17:55  
catering
catering jest b.drogi i małe porcje -nie bardzo
wyślij odpowiedź

Autor: P.G 22.06.2011 21:07  
nie polecam!
drogie Pani nie wysyłajcie tam swojego dziecka! grupy nie są w cale 10 osobowe, ja sama często przychodząc po dziecko przed godziną 14.00 widzę dużo dzieci 13-14!! właścicielom zależy tylko na kasie.
Kadra non stop sie zmienia co jest bardzo dużym minusem, bo dziecko sie przywiązuje do swojej opiekunki. co do jedzenia, nie mam zdania.
nie polecam tego przedszkola!
wyślij odpowiedź

Autor: M.T 26.06.2011 14:02  
mama maluszka
Witam. Co ja mogę powiedzieć na temat tego przedszkola? Kilka pozytywnych opinii to:
-bardzo dobra kadra
- dożo fajnych zajęć
-fantastyczny angielski z nową Panią Ola, jest ona również wychowawca w grupie 3latków
- dzieci dużo przebywają na dworze
Minusy:
- przesiew kadry jest w zasadzie notoryczny, chyba nie ma tam Pani, która by pracowała ponad rok.
- nie jestem zadowolona z cateringu
- za mało zabaw rodzinnych może 2 do roku, to zbyt mało
- za mała szatnia
moja ogólna ocena to 4/10
wyślij odpowiedź

Autor: D.M 26.06.2011 20:07  
nie zgadzam sie
Nie zgadzam się z opiniami Pan powyżej. Ja jestem zadowolona z przedszkola a przede wszystkim z Pań tam pracujących, widać, że wkładają serce w swoja prace i kochają dzieci! Mój syn właśnie przestał być przedszkolakiem i z dobry przygotowaniem idzie do szkoły. Co do zmian nauczycieli, zgadzam się, są zmieniane zbyt często. Do innych rzeczy nie mogę sie przyczepić.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #    #         #####  
  #   #    ##    #    #   #     # 
 #     #  # #    #    #   #     # 
 #     #    #    #    #    ###### 
 #     #    #    #######        # 
  #   #     #         #   #     #