MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Przedszkole w Poznaniu na Sołaczu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Anna E. 23.11.2016 14:46  
Przedszkole w Poznaniu na Sołaczu
Witam, czy ktoś z rodziców wie czy na Sołaczu w Poznaniu będzie nowe przedszkole? Podobno w którymś z remontowanych budynków ma powstać integracyjne. Cy wiecie coś więcej na ten temat i czy to prawdziwe informcje?
wyślij odpowiedź

Autor: DariaBe 07.12.2016 10:07  
Przedszkole integracyjne Sołacz
Mieszkam na Jeżycach i często bywam na Sołaczu, właśnie ostatnio dostałam ulotkę z tego przedszkola. Otwarcie w nowym roku ma być i nazywa się Kogut, tyle mi wiadomo :)
wyślij odpowiedź

Autor: Angelika Tomaszyk 22.12.2016 10:19  
Co nieco się słyszało
Ja słyszałam w radio ogłoszenie! Tak rusza w styczniu i ma być w ogóle mnóstwo udogodnień dla rodziców i dzieci. Inwestuja w dobrych specjalistow dla dzieciaków z problemami. Mam dość tego, że znalezeienie przedszkola dla dziecka autystycznego graniczy z cudem a "Kogut" dał mi iskierkę nadziei, że w końcu moje dziecko nie będzie traktowane w przedszkolu jak dziwak czy socjopata, tylko z fachową pomocą, zacznie robić postępy. Czekam!
wyślij odpowiedź

Autor: Emil Rymer 02.01.2017 08:42  
zapisany
Zapisalem swoje dziecko i lada moment ruszamy. Czesne jak narazie jest smieszne ze względu na dotację projektu. Nie spotkalem sie jeszcze z czymś takim, żeby w prywatnym przedszkolu z naprawde wysokim standardem, płacic 50 zl czesnego. Jak narazie bardzo na plus. Zobaczymy tylko jeszcze czy naszemu maluchowi sie spodoba.
wyślij odpowiedź

Autor: Ada Marczak 13.01.2017 15:48  
Cena jest śmieszna
Cena jest ciut wyższa bo 140 zl to sa koszty wyżywienia, tak powiedziano na miejscu. Wyglada super, a cena i tak duzo za niska w porownaniu do standardu :)
wyślij odpowiedź

Autor: Teresa 30.01.2017 12:09  
ale fajnie
Moglam zapisac swoje dziecko na dni adaptacyjne narpawede super rozwiazanie jak ktos chce sprawdzic czy dziecku sie podoba po prostu z nim przychodzi i sie bawi
wyślij odpowiedź

Autor: Sylwia Gutek 14.06.2017 12:02  
Przedszkole Miękowo
Czy ktoś wie coś więcej w temacie tego przedszkola w Miękowie ? słyszałam, że ma być atrakcyjne cenowo i mają być małe grupy, znalazłam ich stronę. http://miekowo.educandi.pl/?gclid=CjwKEAjwvYPKBRCYr5GLgNCJ_jsSJABqwfw7nD97p3kIzS1PMkwtC_LyQOi786I9e3p3qy-Vpjz9nRoCNp_w_wcB

Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć ?
wyślij odpowiedź

Autor: Marcelina Majchrzak 19.06.2017 13:57  
Odp:Przedszkole Miękowo
ja słyszałam , widziałam banery. Educandi maja dobre przedszkola, wiec jak maja miejsca to ja bym się nie wahała - bo skoro to spod ich skrzydła - to jestem jak najbardziej na tak.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #######   #####   ####### 
  ##    #        #     #  #    #  
 # #    #        #            #   
   #    ######   ######      #    
   #          #  #     #    #     
   #    #     #  #     #    #