MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Grupa integracyjna w przedszkolu -> Warszawa - Ursus
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Magda Leśsnikowska 04.01.2012 14:29  
Grupa integracyjna w przedszkolu -> Warszawa - Ursus
Co teraz będzie? Gdzie będzie nasze dziecko?
Są to pytania zadawane najczęściej przez rodziców, których dziecko ma specjalistyczne potrzeby edukacyjne. Takie przedszkolaki potrzebują czegoś więcej niż opieki. Ich rozwój musi być odpowiednio wspomagany, a poszczególne obszary prawidłowo stymulowane. Są to wspaniali młodzi ludzie, którzy potrzebują ogromnej dozy cierpliwości i ciepła ze strony opiekunów. Mówiąc o dzieciach nie możemy zapominać również o rodzicach, dla których wychowanie nie jest wcale proste i wymaga potężnej wiedzy i wsparcia ze strony specjalistów. Wsparcia, które pozwoli na konsekwentną współpracę rodziców z placówką edukacyjną w celu osiągnięcia sukcesu dziecka. To wszystko zapewnić może jedynie grupa integracyjna w przedszkolu.

Grupa, której siłą będzie jedność, a jednocześnie stawiająca na indywidualne potrzeby i talenty. Każdy wśród nas ma czuć się dobrze, a rozwój to nasz priorytet. Dziecko mające specjalistyczne potrzeby wymaga ogromnej wiedzy i zaangażowania profesjonalistów, a przewidywalność ich działania daje duże poczucie bezpieczeństwa niezbędne w leczeniu zaburzeń ze spektrum autyzmu, nadpobudliwości czy niepełnosprawności ruchowej a także wspierania dzieci wybitnie uzdolnionych .

Do kierowania grupą integracyjną wybraliśmy doświadczoną panią oligofrenopedagog i psychologa - osoby współpracujące ze sobą już drugi rok. Duet mający w swoim dorobku w Domku Przedszkolaka doskonale poprowadzone terapie, uzupełniający się nawzajem w trakcie zajęć i procesu leczenia. Męski i damski, psychologiczny i pedagogiczny punkt widzenia pozwala im na całościowe spojrzenie na problemy dziecka i błyskawiczne zaplanowanie działania.


Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących grupy integracyjnej udzielamy pod numerami telefonów:
22 723 06 59, +48 609 536 607, +48 609 003 318
wyślij odpowiedź


Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  ###   #####  #    ####### 
 #  #  #   # #  #  #    
 #   #    # #  #  #    
 #   #  #####  #  #  ###### 
 #   #    # #######    # 
 #  #  #   #    #  #   # 
  ###   #####    #  ##### 
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp