MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > klub malucha toruń "Stumilowy las"
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Stumilowy las 29.09.2011 15:55  
klub malucha toruń "Stumilowy las"
Zapraszamy dzieci w wieku rok - 3,4 latka do naszego klubu malucha "Stumilowy las" przy ul. Suwalskiej 23 w Toruniu. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i wiele atrakcji dla najmłodszych!!!
Dbamy o rozwój dzieci, zabawę i naukę!!!
Działamy przez cały rok od 6.30 do 17.30, zapewniamy smaczne,domowe obiadki.
Jesteśmy naprawdę konkurencyjni wśród toruńskich klubów maluszka!!!

tel. 503999703
wyślij odpowiedź

Autor: mama Oli 05.10.2011 18:00  
polecam
Polecam mamom ten klubik, nie jest to typowa przechowalnia, tu wychowawcy bawią się z dziećmi i je uczą. Dwie zaangażowane i wykształcone panie naprawdę świetnie się spisują. Plac zabaw tuż za domem, więc jest naprawdę bezpiecznie.
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 14.10.2011 11:08  
zapytanie
Poproszę więcej informacji na maila
wyślij odpowiedź

Autor: Justyna 15.10.2011 22:42  
:)
Zgadzam się z mamą Oli. Moja córeczka chodzi do tego klubu. Dzięki super pomysłom pań opiekunek moja córeczka bardzo szybko się zaaklimatyzowała. Nie mam problemu, chętnie wychodzi rano na zajęcia.Polecam :)
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 16.10.2011 17:25  
Stumilowy las na facebook.pl
Zapraszamy na nasz profil facebook.pl, aktualne zdjęcia i informacje można znaleźć właśnie tam :)
Dziękujemy mamom za ciepłe słowa, pozdrawiamy :)
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 13.02.2012 13:17  
zabawa karnawałowa w "Stumilowym lesie"
Zapraszamy Maluszki (1-4) wraz z Rodzicami na zabawę karnawałową do "Stumilowego lasu", wstęp bezpłatny, za to przewidziane są tańce i inne atrakcje!!! zabawa odbędzie się 16 lutego w czwartek, w godzinach 10-14.
Zapisy pod numerem 503999703, 796840008
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 15.04.2012 19:10  
nowa strona www
Zapraszamy na naszą nową stronę: www.stumilowylas-torun.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 15.04.2012 19:12  
wizyta wodzireja w klubie maluszka Stumilowy las
22 maja w godz. 11.00-14 odwiedzi nas klub maluszka profesjonalny wodzirej, który poprowadzi wiosenno-edukacyjną zabawę. Zapraszamy!!! Wstęp bezpłatny, zapisy telefonicznie, w klubie lub mailowo. Kontakt na stronie www.stumilowylas-torun.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 30.04.2012 19:06  
wolne miejsca
Informujemy, że mamy ostatnie wolne miejsca w grupie żłobkowej i przedszkolnej, zapraszamy!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 30.04.2012 19:07  
cd.
szczegóły na stronie www.stumilowylas-torun.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 30.04.2012 19:08  
nowa oferta
od lutego 2012r. funkcjonuje grupa żłobkowa dla dzieci od 6 miesięcy, zapraszamy!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Sylwia 17.10.2012 16:32  
Odradzam
Odradzam wszystkim rodzicom to miejsce. Nie ma tam warunków dla dzieci, przede wszystkim zimą. Dzieci często chorują bo brakuje ogrzewania a Panie które to prowadzą nie są godne zaufania i kompletnie nie znają się na prowadzeniu tego klubiku. Szkoda tylko, że jeszcze jakieś dzieci tam w ogóle uczęszczają...
wyślij odpowiedź

Autor: Stumilowy las 18.10.2012 19:06  
Odp:Odradzam
Nie ma to jak lojalny pracownik...
wyślij odpowiedź

Autor: Weronika Sztarc 19.10.2012 20:55  
Odp:Odradzam
Kolejna Pani, która musi sobie ulżyć na forum! Nie rozumiem takich ludzi! Cieszy się Pani, że psuje Pani komuś opinię??? Córa mojej znajomej chodzi akurat do tego przedszkola i jest bardzo zadowolona! Miła atmosfera, fajne panie i coraz więcej dzieci! A dzieci chorują w każdym przedszkolu, to jest normalne! Widać, że własnych dzieci Pani Sylwia nie posiada! Takie zagrywki jak Pani są naprawdę żałosne. Przykre, przykre, przykre! Jakie ubogie życie musi Pani posiadać!
wyślij odpowiedź

Autor: mama Madzi 19.10.2012 20:57  
do PANI SYLWII
Jestem mamą chodzącej do tego Klubiku dziewczynki, Magdy i jestem bardzo zadowolona! Uważam, że Panie, które to prowadzą powinny udać sie do dobrego informatyka, znaleźć Pani IP i udać się na policję za takie oczernianie. Co z Pani za osoba?! Naprawdę żałosne!
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#######  #######   #####    #####  
 #        #    #   #     #  #     # 
 #            #    #     #  #     # 
 ######      #      #####    ###### 
       #    #      #     #        # 
 #     #    #      #     #  #     #