MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Nowe przedszkole niepubliczne w Konarzewie k. Dopiewa
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: daria 12.09.2010 21:24  
Nowe przedszkole niepubliczne w Konarzewie k. Dopiewa
Chciałabym zasięgnąć języka o nowym przedszkolu niepublicznym w Konarzewie koło Dopiewa. Byłam tam nawet w piątek, bo myślałam, że jak przy plebanii zrobione, to katolickie. Ale nie - placówka prywatna, jednooddziałowa, zupełnie nowa. Widać, że wg przepisów unijnych zrobiona. Dowiedziałam się od znajomej z Konarzewa, że jest tanio - tylko 400 zł na miesiąc. Jak na niepubliczne przedszkole wydaje mi się bardzo tanio. Mieszkam w Stęszewie, więc jadąc do Poznania przez Konarzewo tylko nadkładałabym kilka kilometrów. Ale może wypowiedziałby się ktoś, kto ma tam dziecko?
wyślij odpowiedź

Autor: iwona s. 13.09.2010 22:06  
Odp:Nowe przedszkole niepubliczne w Konarzewie k. Dopiewa
Trudno, Dario, coś powiedzieć, bo to nowa placówka. Też czekam, czy ktoś coś napisze, ponieważ mi by pasowało wozić tam dziecko z Dąbrówki. Pracuję w Stęszewie, więc miałabym po drodze. Na razie jednak wyczekuję, bo dziecko jest tam zadomowione i by to była dla niego poważna zmiana. W Gońcu Dopiewskim na 18 stronie jest przychylna informacja o tym przedszkolu. Sama nie wiem...
wyślij odpowiedź

Autor: stefan 16.09.2010 09:02  
Jestem zadowolony
Moje dziecko chodzi do tego przedszkola. Jestem zadowolony, bo malec jest zadowolony. Najlepszy dowód to problem babci, która go odbiera, bo syn nie chce iść do domu i przedłuża wyjście w nieskończoność. Przedszkole jest bardzo kameralne, w budynku dawnego Ośrodka Rekolekcyjnego, ale sala bardzo duża. Od dawna potrzebna była taka placówka w Konarzewie - musiałem wozić dziecko do Komornik. Nawet to i lepiej bo nie musi tak wczesnie wstawać. Jedzenie mu smakuje. Bardzo lubi nowe panie - mówi że są miłe. Na zebraniu odniosłem wrażenie, że wiedzą o czym mówią. Cena jest porównywalna z publicznymi przedszkolami, których zresztą nie ma, więc nie ma się co zastanawiać, tylko zapisać. Dzieci tam naprawdę bardzo dobrze się czują, a dyrektorka mówiła, że jeżeli będzie taka potrzeba, to będzie otwierać od 6-tej do 18-tej.
Znajomy ze Stęszewa też dziecko zapisał, jak się dowiedział o tym przedszkolu, bo tylko kilka kilometrów nadkłada jadąc do Poznania, a w Stęszwie też brak przedszkoli.
Aż się dziwię, że tam jeszcze są miejsca.
Stefan
wyślij odpowiedź

Autor: RENATA 28.11.2010 16:26  
Przedszkole w Konarzewie.
Drodzy Pastwo.Mieszkam w Stęszewie i nie mamy z mężem złej opinii o tym przedszkolu,gdyż oboje pracujemy w Poznaniu,mąż zawozi córkę przed pracą a ja ją odbieram.Na temat przedszkola mogę powiedzieć tyle,że po córkę parę razy musiał przyjechać mąż bo ONA jeszcze zostaje i koniec.Bardzo jej się podoba i nie wyobrażam sobie jakby tego przedszkola nie było.Jeśli chodzi o Panie to są miłe i sympatyczne i bardzo polecam to przedszkole i pozdrawiam wszystkich.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #    #   #     # 
 # #    #    #       #    #     # 
   #    #    #      #      ###### 
   #    #######    #            # 
   #         #     #      #     #