MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE

Forum > ZAPYTANIA O PRZEDSZKOLA I OPINIE , KLUBY oraz ŚWIETLICE > Przedszkole Szczecin Pogodno
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Gosia 16.06.2009 13:57  
Przedszkole Szczecin Pogodno
Witam,
Mam zamiar otworzyć przedszkole lub klub malucha w Szczecinie na Pogodnie. Proszę o radę czy to dobre miejsce? Bo nie wiem czy dużo rodziców skorzystałoby z tego przedszkola.
wyślij odpowiedź

Autor: G. Syrek 07.10.2010 20:41  
Na Pogodnie w Szczecinie powstało przedszkole językowe KIDS
Na Pogodnie powstało przedszkole językowe KIDS, zapisałam córkę i jestem bardzo zadowolona. Córka już po pierwszym dniu nie chciała wracać do domu :))Przedszkole przyjmuje już roczne dzieci (oddział żłobkowy). Nabór trwa - ruszyło dopiero od września.Polecam!
wyślij odpowiedź

Autor: Kamila 15.04.2011 21:11  
Odp:Na Pogodnie w Szczecinie powstało przedszkole językowe KIDS
Witam wszystkich serdecznie.
Na pogodnie działa z powodzeniem Klub przedszkolaka od 5 lat.
Klubik mieści się w domku jednorodzinnym przy ulicy Kossaka 5, z własnym ogrodem i miejscem do zabaw dla dzieci. Tel. 914871550, www.zaczarowany-domek.com. Klubik posiada monitoring całego obiektu, rodzice mogą sobie na stronie www oglądać co robią ich pociechy. Godziny otwarcia: 7.00 do 17.30. Klubik jest nieduży, kameralny z rodzinną atmosferą, małe, 16 osobowe grupy.
Zajęcia: angielski, niemiecki, rytmika, zajęcia korekcyjne, logopeda, muzykoterapia i bajkoterapia. Częste wyjścia z dziećmi np. do pleciugi, kina, spacery.
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego klubiku, Państwa dzieci nie będą chciały nas opuścić.
Posiadamy jeszcze klubik przy ul. Czechowickiej 29, tel. 913334222, który działa już od 2 lat.
Pozdrawiam serdecznie
wyślij odpowiedź

Autor: Agata Bex 01.11.2013 14:34  
Odp:Odp:Na Pogodnie w Szczecinie powstało przedszkole językowe KIDS
Nie polecam!
Pani Dyrektór jest bardzo niemiła i nie potrafi wytłumaczyć sprawę w sposób zrozumiały. Przedszkole w mieszkaniu, pokoje malusieńkie.
wyślij odpowiedź

Autor: Goska 01.06.2014 10:06  
Jest tez Tuptus na Witkiewicza
Jest tez Klub malucha Tuptus na Witkiewicza-dzieci od 1 roku do 3-4 lat
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####    #####  
 #     #  #    #   #     #  #     #