MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

FORUM NAUCZYCIELSKIE

Forum > FORUM NAUCZYCIELSKIE > Klópoty z nauczycielką
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ewa Modzelewska 07.02.2014 20:45  
Klópoty z nauczycielką
Mam problem, ja i koleżanka, z która prowadzę grupę. Otóż prowadzimy grupę 3- latków i na kilka godzin wchodzi do nas inna nauczycielka i tu zaczyna sie problem. dzieci bardzo szybko sie zaadaptowały sa odważne i samodzielne, potrafią dobrze przy sobie zrobić, reagują na polecenia, stawiają sie na zbiórki. Kiedy wchodzi ona zaczyna sie problem, ponieważ uwsteczniają się? Pani ta wyręcza je we wszystkim, nie pozwala bawić sie tylko ciągle gromadzi je przy sobie, robi z nich 2- łatki niesamodzielne i lękliwe. W ubiegłym roku, kiedy miała grupę maluchów to jej dzieci płakały przez cały rok i bały się sie innych nauczycielek. Pamiętam bal karnawałowy w ubiegłym roku, kiedy jej dzieci stały zbite w gromadkę i płakały nasze natomiast bawiły sie cudownie jak starszaki. Nauczycielka ta niszczy nasza pracę. Prośże pomóżcie jak jej wytłumaczyć w delikatny sposób aby dotarło to do niej. Próbowałam to robić ale na próżno.Wyraża opinie do rodziców na tema t naszych dzieci chociaz jest do tego nieupoważniona. Przez ta kobieta praca traci urok.Co zrobić?
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Modzelewska 07.02.2014 20:46  
Klopoty z nauczycielką
Miało być kłopoty przepraszam.
wyślij odpowiedź

Autor: przedszkolanka Hildegarda 16.02.2014 23:46  
delikatnie dać znać
Dajcie jej linka do tego co napisałaś
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz: