MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

FORUM NAUCZYCIELSKIE

Forum > FORUM NAUCZYCIELSKIE > proszę o pomoc wybór wiersza na jesienny konkurs
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Agnieszka Wiśniewska 25.10.2013 22:49  
proszę o pomoc wybór wiersza na jesienny konkurs
ardzo proszę o pomoc o wybór wiersza na konkurs recytatorski temat: „Mimozami jesień się zaczyna… – literacki obraz zmienności i urody świata”.
Córka ma 7 lat ,chodzi do pierwszej klasy.
Pani kazała rodzicom wybrać ,a ja nie wiem co, szukałam w internecie, znalazłam wiersz Doroty Gellner "Złoty plecak" , ale nie wiem czy się nadaje, proszę o pomoc.

Uczestnicy prezentują repertuar z zakresu literatury polskiej i obcej, pochodzący z dowolnego
okresu literackiego. Wskazane jest poszukiwanie rzadziej wykonywanego repertuaru, jednocześnie zgodnego z możliwościami interpretacyjnymi recytatora. Dopuszczalne jest prezentowanie również tekstów żartobliwych. Istotne jest, by prezentowany tekst był interesujący, a jednocześnie mówił o urodzie i niezwykłości dnia codziennego, o tym co Was zachwyca, bawi, co chcielibyście zatrzymać w pamięci i przekazać innym.

Agnieszka
wyślij odpowiedź

Autor: Olga 27.10.2013 17:57  
Odp:proszę o pomoc wybór wiersza na jesienny konkurs
Pani wybiera sama wiersz dla dziecka. Wszystkie,które Pani dostała na e-dziecko są ok. Córka jako 5-o latek mówiła wiersz M.Konopnickiej :Jesienią" i było dobrze.Przecież to nie konkurs recytatorski w Akademii Teatralnej na "dyplomie".
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #    #   #     # 
 # #    #    #       #    #     # 
   #    #    #      #      #####  
   #    #######    #      #     # 
   #         #     #      #     #