MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > mam 15 lat bylem bity i mam tiki
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: oskar porczyński 06.02.2009 08:43  
mam 15 lat bylem bity i mam tiki
Witam nazywam sie oskar mam 15 lat bylem bity od dziecka przez ojca odkat pamietam teraz mam z tego powodu tiki nerwowe np skacze mi oko jak sie wystrasze albo zdenerwuje rece trzzesa misie okropnie a najgorsze to ze przez bicie jak np ktos w szkole do mnie doskoczy czy nawet mama wykona gwałtowny ruch to odrazy mrurze oczy i zaslaniam sie rekoma z kolegami prubowalem to pokonac oni tak specjalnie machali mi przed buzia piesciami ale nie wiem jak bum sie staral to nie poge tego pokonac nie wiem juz co robic w szkole przez to sie ze mnie smieja prosil bym o numer jakiejs agencji anonimowej w tych sprawach albo numer niedrogiedo a dobrego psychologa w łodzi nie chcial bym tego zalatwiac z mama poniewarz ona tego nie zrozumie wiecie jak to jest bardzo prosze o szybka pomoc w tej sprawie bo jak z tym czegos nie zrobie to w przyszlosci bedzie gorzej!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 06.02.2009 10:02  
Odp:mam 15 lat bylem bity i mam tiki
Witaj,
bardzo ci współczuję ale ciesze się że postanowiles cos z tym zrobić a nie siedzieć bezczynnie wiec brawo!!!Niestety nie pochodzę z Łodzi więc nie podpowiem ci dokąd możesz pójść.
To są 2 adresy dokąd możesz pójść na kasę chorych-bezpłatnie, zadzwon i dowiedz sie gdzie mają "szybsze"terminy. Wcześniej musisz pójśc do lekarza rodzinnego po skierowanie, bez tego cie nie przyjma ale powiedzą ci to podczas rejestracji:
1.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOWA PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Łódź ul.Tatrzańska 109 tel:+48 42 643 28 02

2.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REMEDIUM PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I ICH RODZIN Łódź ul.Dąbrowskiego 17/21 tel.(042)230 91 28

i jeszcze 2 adresy:
1.Poradnia Zdrowia Psychicznego SYNAPSIS ZESPÓŁ LECZENIA ŚRODOWISKOWEGO (DOMOWEGO) Łódź ul.Obornicka 15/24 tel.+48 42 617 11 89

2.Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EGO ZESPÓŁ LECZENIA ŚRODOWISKOWEGO (DOMOWEGO) ŁÓDŹ ul.WYSZYŃSKIEGO 12 tel.+48 691 070 075

Powodzenia, trzymam kciuki!
wyślij odpowiedź

Autor: MONIKA 09.03.2009 20:53  
JAK NIE ZROZUMIE?
WITAM KILKA RAZY CZYTAŁAM TWOJĄ HISTORIE I NADAL NIE MOGĘ UWIEŻYĆ ŻE TWOJA MAMA NIE ZROZUMIE TWOICH KŁOPOTÓW.JEST MI BARDZO PRZYKRO ŻE NADAL SĄ LUDZIE KTÓRZY WYRZYWAJĄ SIE MNA MŁODSZYCH GDYŻ SĄ PO PROSTU ZWYKŁYMI TCHURZAMI,TYM BARDZIEJ SZOKUJĄCA JEST DLA MNIE WIADOMOŚĆ ŻE TO BYL TWÓJ TATA.PRZECIEŻ MAMA WIDZIAŁA NA PEWNO CO WYCZYNIA OJCIEC,NIE MNIE OCENIAĆ TWOJĄ RODZINE,PROSZE SPRÓBUJ POROZMAWIAĆ Z MAMĄ,PANI WYŻEJ PODAŁA CI ADRESY LEKARZY ALE SKORO JESTEŚ NIE PEŁNOLETNI TO SAM ZA DUŻO SOBIE NIE POMORZESZ PRZEPRASZAM JEŚLI MOJA WIADOMOŚĆ SPOWODOWAŁA DODATKOWY SMUTEK,Z CAŁEGO SERDUCHA ŻYCZE CI SIŁY I WYTRWAŁOŚCI.BĘDZIE DOBRZE
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####    #####  
 #     #  #    #   #     #  #     # 
       #  #    #   #        #     # 
  #####   #    #   ######    ###### 
 #        #######  #     #        # 
 #             #   #     #  #     #