MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > dobry pediatra !!!
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Paula 09.11.2008 10:35  
dobry pediatra !!!
Po przeczytaniu wątku - nocny suchy kaszel - postanowiłam założyć nowy ... Dzieci chorują a znalezienie dobrego pediatry czasami graniczy z cudem! Sama mam taki problem. Poszukuję kogoś dobrego w Krakowie. Piszcie MAMY o swoich spostrzeżeniach ...
wyślij odpowiedź

Autor: MONIKA C 03.01.2009 17:45  
PEDIATARA GDAŃSK
WITAM MOZE NIE NA TEMAT DOTYCZĄCY KRAKOWA ALE W PODOBNYM KLIMACIE.JESTEM MAMA ROCZNIAKA.DŁUGO TO TRWAŁO ALE SIE UDAŁO JAK SIE POTOCZNIE MOWI.NA POCZATKU MAŁY BYŁ ZAPISANY DO PEDIATRY W MOIM MIEŚCIE ALE OLEWAJACY STOSUNEK DO PROBLEMÓW MOJEGO MAŁEGO DZIECKA MNIE PRZERAZIŁ,ZA NAMOWĄ KOLEŻANKI PRZEPISAŁAM MAŁEGO DO PEDIATRY W GDAŃSKU I KOCHANE MAMY TRAFIŁAM NA MEGA FAJNĄ MIŁA PANIĄ DOKTOR DO KTÓREJ MOGE ZADZWONIĆ NAWET W NOCY[NA SZCZEŚCIE JESZCZE NIE MIAŁAM POWODU]JEŻELI MŁODA MAMA SZUKA DOBREGO PEDIATRY W GDANSKU TO PISZCIE PODAM JEJ NAZWISKO I GDZIE ONA PRZYJMUJE.
wyślij odpowiedź

Autor: apik 20.03.2009 12:46  
Odp:dobry pediatra !!!
doskonały pediatra w krakowie to dr .Wanda Łopatowa -cierpliwa wyrozumiała ,antybiotyki czy leczenie szpitalne tylko w ostatecznosci.Prowadzi tylko wizyty domowe,pracuje też w szpitalu Żeromskiego
wyślij odpowiedź

Autor: sk 28.04.2009 09:07  
Odp:PEDIATARA GDAŃSK
Witam,
poproszę o namiary na tego pediatrę. Mieszkam w Gdansku i mam problemy ze zdrowiem synka..
dziekuję
wyślij odpowiedź

Autor: MONIKA.C 06.05.2009 20:23  
Odp:Odp:PEDIATARA GDAŃSK
WITAM JEST TO DOKTOR KRYSTYNA MIK,PRZYJMUJE W PRZYCHODNI SWIĘTOKRZYSKIEJ,POLECAM Z CZYSTYM SERCEM
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####   ####### 
  #   #    ##    #     #  #       
 #     #  # #          #  #       
 #     #    #     #####   ######  
 #     #    #    #              # 
  #   #     #    #        #     #