MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Częste budzenie w nocy u 6-latka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Asia z Wroclawia 14.10.2008 09:57  
Częste budzenie w nocy u 6-latka
Witajcie,
Moja 6-letnia córka od jakiegoś czasu bardzo źle sypia choć w ciągu dnia jest bardzo pogodnym dzieckiem. Zdarza się, że śnią jej się koszmary i zaczyna płakać przywołując mnie do swojego pokoju. Nie zawsze to idzie w parze ze złymi snami, a ona i tak potrafi po 10 razy w nocy wykrzykiwać: "Mama!!!!!!".
Jestem już tak zmęczona i nie wiem, co robić. Kiedy próbuję ignorować nawoływanie, zaczyna płakać.
Czy mieliście podobne problemy ze swoimi pociechami? Jak sobie z tym radzić? Co może być przyczyną takiego zachowania w nocy?
Pozadrwiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
wyślij odpowiedź

Autor: ala 14.10.2008 13:00  
Odp:Częste budzenie w nocy u 6-latka
witam,
JA mam podobny problem u dwulatki. Od jakiegos czasu tez sie budzi czesto w nocy wołajac mama albo płacze, czasami potrafi tak co pół godz. Tez jestem zmęczona nie mówiąc o tym, ze jestem ciągle nie wyspana
Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Róża 21.12.2008 20:49  
częste budzenie w nocy u 6-latka
Witam, moja 6-letnie córeczka robi dokładnie tak samo.Zasypia bez większego problemu, ale po ok 2 godzinach budzi się, siada na łóżku i albo jęczy, że się boi, albo woła mamo!!!! Kiedy się z nią kładę spać jest ok, ale gdy tylko poczuje ,że mnie nie ma znowu sytuacja się powtarza.Dodam ,że sama śpi od 2 roku życia, a problem pojawił się 3 tygodnie temu i nie mam pojęcia co może być przyczyną:((((
wyślij odpowiedź

Autor: ania 15.11.2011 09:30  
częste budzenie w nocy u 6-latka
Moja córa ma 5 lat i te same objawy. Widzę, ze te wpisy są z 2008 r czy to minęło czy znalazłyście może jakiś sposób?
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######   #####    #####  
 #     #  #        #     #  #     # 
       #  #        #        #     # 
  #####   ######   ######    ###### 
 #              #  #     #        # 
 #        #     #  #     #  #     #