MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Częste siusianie u 4-latki, brak bakterii w moczu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Anna,Przetakiewicz 26.05.2008 11:21  
Częste siusianie u 4-latki, brak bakterii w moczu
Moja córka od około 3 tygodni bardzo często siusia, zarówno w dzień jak i w nocy (nie moczy się, woła, że chce siku, niemniej bardzo często). Po zrobieniu morfologii i osadu moczu nie wykryto żadnych bakterii. Rok temu było podobnie, ale w moczu wykryto E.coli i po podaniu antybiotyku przeszło. Wówczas kolejna morfologia i posiew nie wykazały bakterii. Teraz jestem w kropce, bo dziecko chodzi do przedszkola i więszość czasu spędza w łazienkce. Dodam jeszcze, że obecne kłopoty z siusianiem zaczęły się po niezbyt dokładnym podtarciu pupy po kupie. Czy możliwe jest, że w trakcie badania nie wykryto E.coli w osadzie moczu? Czy mam powtórzyć to badanie? Byłam u lekarza i przepisał furaginę i wit C. Furagina nie działa, a dzieciak się męczy. Nie jest to też przeziębienie, bo oprócz siusiania, nie ma gorączki, nie kaszle, ogólnie jest zdrowa. pozdrawiam i proszę o radę.
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Sielecka 30.11.2008 20:11  
Odp:Częste siusianie u 4-latki, brak bakterii w moczu
Prawdopodobnie może to być reakcja alergiczna na jakiś składnik diety który organizm chce się pozbyć np: herbata owocowa, syrop, suplementy diety itp.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######   #####    #####  
 #     #  #        #     #  #     # 
       #  #        #        #     # 
  #####   ######   ######    ###### 
 #              #  #     #        # 
 #        #     #  #     #  #     #