MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > wszy!!!!!!!!!!
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Sylwia 06.05.2008 08:54  
wszy!!!!!!!!!!
straszne!!!! Moja córka przyniosła wszy z przedszkola. Już oczywiście nie ma ich. Czy dobrze zrobiłam że powiedziałam pani w przedszkolu. Prosze o rade. Strasznie mi z tym nie dobrze. Fatalnie się czuję. Moim zdaniem takie rzeczy trzeba zgłaszać.
wyślij odpowiedź


Autor: magda przedszkolanka 06.05.2008 20:08  
Odp:wszy!!!!!!!!!!
oczywiscie że dobrze zrobiłaś, takie rzeczy nalezy zawsze zgłaszać, inni rodzice muszą wiedzieć o zagrożeniu, dzieki temu będą czujni i i jest szansa że wszawica nie będzie się rozprzestrzeniać.
to normalne ze źle się z tym czujesz, ale to przeviez nie jest twoja wina, może to spotkać każde dziecko tak samo jak katar czy zapalenie gardła, niestety wszy żyja na świecie i tylko szybka interwencja jest w stanie zapobiec zarażaniu się nimi przez wszystkie dzieci w przedszkolu
wyślij odpowiedź

Autor: ewelina 12.05.2008 10:23  
a co na wszy??
Aż mnie ciarki przechodzą jak słyszę że w tych czasach istnieje jeszcze ten problem.Teraz ja muszę obserwować swoją córkę,bo każdemu może się to zdarzyć.Dobrze zrobiłaś informując o tym.
wyślij odpowiedź

Autor: adaa 07.06.2019 13:22  
wszy
Jakbym miała znowu coś kupić przeciwko wszom to znowu bym wzięła Cichowsza. Bardzo dobry pomysł, idealne rozwiązanie na co dzień, gdzie wiadomo że dziecko musi normalnie funkcjonować, chodzić do szkoły i tak dalej.
wyślij odpowiedź

Autor: kinn 17.09.2019 12:32  
Odp:wszy
My też stosujemy u córki CichoWsza i również jesteśmy zadowoleni z efektów. Mimo, że u innych dzieci w przedszkolu problem rzeczywiście istnieje, ale u naszej córki się nie pojawił, dlatego rzeczywiście warto o tym pomyśleć jeśli chcecie z tym poradzić.
wyślij odpowiedź

Autor: Janka 17.09.2019 15:51  
wszy
a co jeśli wszy pojawią się u chlopca? Przecież nie założę mu gumek na krótkie włosy, raz przechodziliśmy przez wszy, udało się szybko ich pozbyć dzięki parasidose, nakłada ie na 15 minut, potem wyczesuje i myje głowę, można u astmatyków stosować
wyślij odpowiedź

Autor: Marta 18.09.2019 11:12  
parasidose
A ten parasidose to można stosować również jak się jest w ciąży? Będzie bezpieczny? Przecież jakoś muszę się zabezpieczyć, a boję się, czy to bezpieczne dla dziecka. U młodszej podziałało, starszego umyłam profilaktycznie, ale chodzę i myślę co ze mną.
wyślij odpowiedź

Autor: Viola 27.09.2019 09:46  
ciąża
Tak, możesz bezpiecznie. Mnie nie działo się nic. To delikatny,ale skuteczny środek.
wyślij odpowiedź

Autor: irena 23.10.2019 14:14  
Wszy
Jak myślę o wszach w szkole, to aż mnie na drgawki bierze i szukam dla córki różnych rozwiązań, by w ogóle ich uniknęła. Z polecenia koleżanki kupiłam gumki CichoWsza i na szczęście, na tą chwilę nie doszło do przeniesienia ich od innych dzieci. Mam nadzieje, że będzie tak jak najdłużej.
wyślij odpowiedź

Autor: Ela 28.10.2019 18:17  
wszy
Pewnie nie zaszkodzą, ale też i nie pomogą, jak się już wszy uczepią. Ja mam na półce ten parasidose. Na to się chociaż nie uodpornią.
wyślij odpowiedź

Autor: dolka 30.10.2019 22:59  
wszy
I nas dopadło, a co najgorsze córka przyniosła wszy z przedszkola, a zanim się zorientowałam to zdązyła zarazić młodszego brata, a on nie ma nawet roku. Co ja mogę u niego zastosować? Parasidose od jakiego jest wieku?
wyślij odpowiedź

Autor: Lala 31.10.2019 22:57  
parasidose
U przedszkolaka na spokojnie, u maluszka też. To bezpieczny środek.
wyślij odpowiedź


Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  #   #####  #    ####### 
 ##  #   # #  #  #    
 # #     # #  #  #    
  #   #####  #  #  ###### 
  #  #    #######    # 
  #  #       #  #   # 
 ##### #######    #  ##### 
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp