MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Alarm wybudzeniowy
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Malwa 21.07.2019 16:10  
Alarm wybudzeniowy
Słuchajcie, mam problem z synkiem. Moczy się w nocy od jakiegoś czasu i zupełnie nie wiem co z tym zrobić. Poczytałam o alarmie wybudzeniowym, jak to się stosuje? Któraś z Was może coś na ten temat powiedzieć?
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 28.07.2019 21:08  
Odp:Alarm wybudzeniowy
Alarm wybudzeniowy uruchamia się w momencie wykrycia wilgoci - dziecko budzi się i robi siku w toalecie. Więcej informacji znajdziesz na www.suchyporanek.pl, tam masz dużo przydatnych informacji.
wyślij odpowiedź

Autor: Katrina 29.07.2019 08:56  
moczenie
A czy próbowałaś znaleźć przyczynę? Może dzieje się coś nerwowego w jego małym świecie?
wyślij odpowiedź

Autor: Mela 09.08.2019 10:34  
powody
Moja córeczka miała taki problem i okazało się, że strasznie przeżywała bajkę, którą sobie kazała puszczać codziennie jako ulubioną. Bajkę odstawiliśmy, alarm wybudzeniowy, komplet badań i już jest dobrze, ale to trwało kilka tygodni.
wyślij odpowiedź

Autor: Florka 11.08.2019 13:52  
Odp:Alarm wybudzeniowy
Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że alarm wybudzeniowy jest naprawdę skuteczny. Pierwsze noce może nie były łatwe, bo dziecko nie mogło się przyzwyczaić, ale później było już coraz lepiej i w końcu daliśmy radę wyjść z tego problemu. Tylko cierpliwości, a będzie dobrze :)
wyślij odpowiedź

Autor: Lina 10.09.2019 07:53  
gdzie
A gdzie się taki alarm kupuje?
wyślij odpowiedź

Autor: magra 16.09.2019 22:59  
alarm
W aptece, sklepie medycznym, na allegro. Wpisz w google coś znajdziesz na pewno. A informacje o alarmach znajdziesz np. na suchym poranku
wyślij odpowiedź

Autor: Agata 22.09.2019 15:24  
Odp:alarm
A czy alarm wybudzeniowy nie powoduje dyskomfortu u takiego małego dziecka i nie jest dla niego czymś dodatkowo stresującym? Sama zastanawiam się nad kupnem
wyślij odpowiedź

Autor: marowka 28.11.2019 08:43  
alarm
nie powoduje dyskomfortu jeśli chodzi o samo zakładanie, na pewno na początku jak alarm budzi to dziecko nie jest zachwycone ;) ale lepiej wstać zanim nie jest za późno niż obudzić się w mokrym łóżku. Zajrzyj sobie na https://suchyporanek.pl/ tam znajdziesz dużo informacji
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #         #####  
  ##    #     #  #    #   #     # 
 # #          #  #    #   #       
   #     #####   #    #   ######  
   #    #        #######  #     # 
   #    #             #   #     #