MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > wypadek na placu zabaw w przedszkolu - twarda nawierzchnia pod huśtawką
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: M. C. 28.04.2019 00:41  
wypadek na placu zabaw w przedszkolu - twarda nawierzchnia pod huśtawką
Córka w piątek próbując zejść z "bocianego gniazda" spadła na twardą, ubitą ziemię która była pod huśtawką. Córka płakała i skarżyła się że ją boli. Przedszkole zadzwoniło do mnie i sugerowało, że to może być złamanie, jednak nie zadzwonili po pogotowie, więc pojechałam z córką taksówką do szpitala i okazało się że ma złamanie obojczyka. Nie mam żalu do przedszkola ale chciałabym coś zrobić żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Z tego co czytałam niedopuszczalna jest taka nawierzchnia pod huśtawką. Kto odpowiada za nawierzchnię w tym miejscu? Przedszkole? Gmina? Co zrobić żeby zrobili inne? Boję się że jak wystapie na drogę prawną (z kim? z przedszkolem? gminą?) to może i odszkodowanie uzyskam, ale za to plac zabaw zamkną bo nie spełnia jakiejś normy.
wyślij odpowiedź

Autor: M. C. 28.04.2019 00:54  
a mże
A może jest sens zakładać sprawę po prostu o odszkodowanie (znowu pytanie komu zakładać i czy nie zamkną placu). Czy przy takiej sprawie opiekunka albo dyrektor będą mieć nieprzyjemności? Nie chcę robić im problemów, w końcu to nie ich wina że dziecko spadło i że powierzchnia jest jaka jest.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #        #######  ####### 
  #   #   #    #   #        #    #  
 #     #  #    #   #            #   
 #     #  #    #   ######      #    
 #     #  #######        #    #     
  #   #        #   #     #    #