MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Niezrozumiałe zachowanie synka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Estera 04.12.2017 13:28  
Niezrozumiałe zachowanie synka
Dzień dobry. Mam problem z niespełna czteroletnim synkiem, który od września rozpoczął przygodę z przedszkolem. Początki były trudne, dużo łez i rozpaczy przy rozstaniu. Podczas pobytu w przedszkolu nie płakał i brał udział w zajęciach. Niestety od ok dwóch tygodni problem zaczął narastac. Syn wieczorem płacze, że rano musi iść do przedszkola, rano przeżywa całą gamę uczuć, od smutku melancholii po atak histerycznego płaczu. Od trzech dni doszło kolejne zachowanie. Przez cały, poeciogodzinny pobyt w przedszkolu, na własną prośbę stoi przy biurku pani, nic nie je i nie pije, nie bierze żadnego udziału w zajęciach. Prosze o porady, jak do niego dotrzeć. Jak mu pomóc. Jakie działania wdrożyć ze strony pani w przedszkolu jak i mojej, jako mamy. Z góry dziękuję za pomoc.
wyślij odpowiedź

Autor: maja 05.12.2017 11:36  
pomoc
Współczuję, najlepiej dać dziecku trochę czasu, mój też przeżył mocny szok, przez cały pierwszy miesiąc był problem, potem jakoś powoli powoli poszło, teraz chodzi już 3 ci rok i dalej bez entuzjazmu, ale jakoś idzie, zawsze możesz to skonsultować z psychologiem, my byliśmy i coś tam to pomogło
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####    #####    #####  
  #   #   #     #  #     #  #     # 
 #     #        #        #  #       
 #     #   #####    #####   ######  
 #     #  #              #  #     # 
  #   #   #        #     #  #     #