MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Pytania do rodziców
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: IW 22.09.2017 19:44  
Pytania do rodziców
Pytania do rodziców
Drodzy rodzice, jako że często korzystacie na forum z porad innych osób, odpowiedzcie proszę na kilka moich pytań potrzebnych do badań w pracy mgr.
1. Jakie jest Wasze doświadczenie z poradnictwem w sieci? Czy często korzystacie z porad?
2. Co Was skłania do szukania/ oferowania pomocy na forum?
3. Jaka jest wg Was skuteczność porad internetowych?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 22.09.2017 19:51  
Kasia
Jako młoda mama często pytam o opinię innych rodziców, ich doświadczenie jest dla mnie bardzo cenne. Najczęściej korzystam z porady, kiedy mam jakiś kłopot z dzieckiem, bądź proszę o rekomendację jakiegoś produktu a nawet konsultuję się w sprawach zdrowotnych mojego dziecka. Cieszę się, że inni dzielą się swoimi doświadczeniami. Korzystanie z porad daje mi pewnego rodzaju komfort psychiczny, szczególnie w sytuacji, kiedy wiem, że inni znajdują bądź znajdowali się w podobnej sytuacji. Często stosuje zalecenia, które na forum się pojawiają, uważam, że wiele wskazówek , które można tutaj dostać, są bardzo pomocne
wyślij odpowiedź

Autor: Isiis 22.09.2017 19:59  
Isiis
Z porad korzystam wtedy, kiedy mam jakiś problem z dzieckiem. Ostatnio radziłam się w sprawie rozłąki z synem, który n ie chciał zostawać w przedszkolu. Mamy na forum okazały się bardzo pomocne a rady, które tutaj otrzymałam okazały się bardzo skuteczne. Na pewno nie raz skorzystam jeszcze z opinii innych doświadczonych rodziców.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####   ####### 
 #     #  #    #   #     #  #    #  
       #  #    #   #            #   
  #####   #    #   ######      #    
       #  #######  #     #    #     
 #     #       #   #     #    #