MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Dla zaintersowanych tematem niedoboru wzrostu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: chceurosnac 21.02.2008 16:24  
Dla zaintersowanych tematem niedoboru wzrostu
Witam,
wszystkich zainteresowanych tematem niedoboru wzrostu/niskorosłości zapraszam na stronę www.chceurosnac.pl. Być może są tutaj rodzice z tym problemem, a może wychowawcy spotykają się z nim w przedszkolu?
Ta strona powstała z myślą o rodzicach niepojących się o rozwój swojego dziecka, mających zaburzenia wzrostu. Znajdziecie tu cenne informacje: opis problemu, słowniczek, no i forum, gdzie możecie podzielić się swoimi problemami, troskami. Będziemy reagować i starać sie pomóc - stworzymy listę rekomendowanych ośrodków.
Jesteśmy na początku drogi, pierwsze kroki już poczyniliśmy, o czym możecie się przekonać, wchodząc na stronę. Będziemy się rozwijać. Mam nadzieję, że osoby zainteresowane tematem nam w tym pomogą.
Wkrótce pojawi sie na naszej stronie specjalista endokrynolog, któremu będzie można zadawać pytania.
Na naszej stronie znajdziecie też linki do siatek centylowych (szukajcie w słowniczku), możecie tam sprawdzić, gdzie plasuje się Wasze dziecko.
Jesteśmy ciekawi Waszych opinii i sugestii. Wszelkie uwagi mile widziane na forum.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.chceurosnac.pl!
wyślij odpowiedź

Autor: Małgorzata Fiołek 24.10.2011 22:40  
Odp:Dla zaintersowanych tematem niedoboru wzrostu
witam mam synka z niedoborem wzrostu ....od 3 lat jestesmy na hormonie wzrostu nauczyłam sie go podawac i powiem ze widze skutki..a tak wogule to moj synek ma zadka chorobe genetyczna zespol pradera willego borykamy sie juz z tym 5 lat i powiem ze czasami mam dosc no ale coz jestesmy z tym pogodzeni i jakos sobie radzimy ..a jesli ktos ma dziecko z tymze schozeniem napiszcie cos jak sobie radzicie...
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####    #####  
 #     #  #    #   #     #  #     # 
       #  #    #   #     #  #     # 
  #####   #    #    #####    ###### 
 #        #######  #     #        # 
 #             #   #     #  #     #