MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > histeria przed pójściem do przedszkola - 3 letnia córka.
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Paula 08.09.2015 21:45  
histeria przed pójściem do przedszkola - 3 letnia córka.
Witam:) Mama nadzieje że podzielicie się doświadczeniem bo już nie mam pojęcia co robić:/ Mieszkamy za granicą. Moja 3,5 letnia córka przygode z przedszkolem zaczęła rok temu ale tylko trzy razy w tygodniu na pół dnia. Wakacje miała wolne i pierwszy tydzien po powrocie ( wróciła na 3 i pół dnia) był super z uśmiechem drugi troche gorzej a teraz jest koszmar. wieczorem pyta się czy idzie do przedszkola jak odpowiadamy szczerze i rozmawiamy z nia wpada w histerie aż sie cała trzesie. Rano pobudka samo ubranie jej i zjedzenie śniadania jest wręcz niemożliwe. jak widzi że skręcamy w strone przedszkola zanosi się płaczem. Dzieci ją bardzo lubią, ma ulubioną przedszkolanke. W przedszkolu piersze pół dnia jest ok (poza rozstaniem) drufgie pół chodzi smutna a gdy nas zobaczy płacze i nie zchodzi z rąk. Ma bardzo niespokojny sen i widac że sie denerwuje gdy sobie przypomni o przedszkolu. Pomóżcie czy ktoś miał podobną sytuację?
wyślij odpowiedź

Autor: joanna 10.09.2015 11:56  
Odp:histeria przed pójściem do przedszkola - 3 letnia córka.
Witam...
mój synek ma dokładnie tak samo :( już nie wiem co robić...pierwszy tydzień był znośny płakał ale nie było to takie straszne ale ten tydzień jest okropny nie che jeść śniadań więc idzie głodny z tego co wiem w przedszkolu też nie je tylko sobie cały dzień popłakuje.Cały czas zadaje pytania czy go odbierzemy po obiadku tak jak byśmy go zawiedli ale nigdy takiej sytuacji nie było...Wczoraj z nerw nam wymiotował i cały się trząsł więc dzisiaj go nie zaprowadziłam...nie wiem czy dobrze zrobiłam bo następny dzień może być jeszcze trudniejszy.Nie wiem jak go przekonać z tego wszystkiego mam ochotę odpuścić mu to przedszkole
wyślij odpowiedź

Autor: Paula 13.09.2015 15:16  
Odp:Odp:histeria przed pójściem do przedszkola - 3 letnia córka.
u nas też właśnie córka zje male co nie co rano w domu ale w przedszkolu prawie nic...chociaz musze powiedzieć że już była jakaąs poprawa bo ostatnio siadla z dziećmi do stołu i rozmawiała z nimi achhh może przejdzie... też chciałam zostać z nią w domu i opuścić szkołę ale mąż mnie powstrzymał. u nas nie ma opcji żeby nie poszła także licze że to chwilowe i minie....zobaczymy
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #         #####  
  ##    #     #  #    #   #     # 
 # #          #  #    #   #     # 
   #     #####   #    #    ###### 
   #          #  #######        # 
   #    #     #       #   #     #