MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Co na kaszel dla 4-latka ?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Mart-a 21.03.2015 10:00  
Co na kaszel dla 4-latka ?
Witam ,pytanie jak w temacie stwierdziłam iż jest to kaszel suchy , chciałabym by obyło się bez lekarza jeśli to możliwe co poleciłybyście na kaszel dla 4 latka ? Kaszle już drugi dzień . Zastanawiam się nad syropem drosetux ze względu na składnik drosera , jednakże nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto . Czy któraś z Was podawała ten syrop dziecku ?
wyślij odpowiedź

Autor: Małgośka 14.09.2015 18:53  
kaszel
Lepiej podaj dziecku Dictuss Junior: ma lepszy skład, jest z miodem i prawoślazem, bardziej naturalny. Przede wszystkim musi to być coś, co złagodzi podrażnione gardło i uspokoi kaszel.
wyślij odpowiedź

Autor: Iwonga 20.11.2015 09:13  
syropek
Jak jest kaszelek, to sięgam po syrop pealvo oskrzela.
wyślij odpowiedź

Autor: Maltika 20.11.2015 17:52  
Dicotuss
U nas tak samo jak wyżej sprawdza się Dicotuss Baby. Super syrop na każdy rodzaj kaszlu a najlepsze jest to że można podawać w nocy. Przez nas sprawdzony i polecany.
wyślij odpowiedź

Autor: Werka 26.01.2016 13:52  
działa
Pelavo oskrzela używamy w razie potrzeby, bo po pierwsze działa, a po drugie ma dobry skład.
wyślij odpowiedź

Autor: Robert 17.03.2016 09:13  
Odp:Co na kaszel dla 4-latka ?
Ja jestem zwolennikiem inhalacji. Wzmacnia drogi oddechowe i jest nieszkodliwa. Kupiliśmy z żoną inhalator dianostic nano i jesteśmy jak na razie zadowoleni. :)
wyślij odpowiedź

Autor: Merry 03.05.2016 21:08  
syrop
Ja popieram powyższe wypowiedzi co do dicotussu. U nas ten syrop też się sprawdza. Jeśli chodzi o inhalację to dziecka nie da się przekonać a próbowaliśmy na wiele sposobów. A syrop ma fajny smak i dziecko z chęcią pije
wyślij odpowiedź

Autor: kornelia 16.05.2016 23:56  
.
tak ja też polecam inhalacje. Nebulizator kupisz nawet na electro.pl ale posłuży Ci on dla całej rodziny. To super sprzet stawiajacy na nogi
wyślij odpowiedź

Autor: Brunia 20.05.2016 18:49  
...
Tutaj znalazłam fajne porady jak sobie radzić z kaszlem mokrym u dziecka http://vitispharma.pl/aktualnosci-szczegoly/blog/dla-rodzicow/jak-poradzic-sobie-z-mokrym-kaszlem-u-dziecka dla mnie były przydatne więc pewnie niejednej z Was pomogą ;)
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #        #     # 
 # #    #    #   #        #     # 
   #    #    #   ######    ###### 
   #    #######        #        # 
   #         #   #     #  #     #