MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Atopowe zapalenie skóry
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: muppet 30.12.2014 00:16  
Atopowe zapalenie skóry
Choroba bardzo ciężka, to trzeba przyznać. Dla nas jest to nowość, dopiero ją poznajemy i szukamy najlepszych metod leczenia. Jeśli są tu osoby, które mają już jakieś doświadczenie to mogą się nim podzielić, będę wdzięczna :)
wyślij odpowiedź

Autor: misiaka 30.12.2014 21:02  
azs
moja córcia ma azs. Choroba ciężka, wymaga wielu wyrzeczeń, regularności, ograniczenia swobody dziecka. Kąpać się długo nie wolno, jeść wszystkiego nie wolno, na basen często nie wolno. Moja mała się z tym pogodziła, ale nie każde dziecko tak robi.
wyślij odpowiedź

Autor: muppet 31.12.2014 20:10  
problem
Moja córka jeszcze nie do końca rozumie co się dzieje. Swędzi, piecze to drapie się i rozdrapuje nawet do krwi. Ciężko jest mi jej wyjaśnić, że tak nie wolno bo tylko będzie gorzej. "ale mamuś, przecież swędzi!" ... ręce opadają
wyślij odpowiedź

Autor: anonnia 01.01.2015 16:39  
anonia
wypróbuj aplikacji Dermaveel na telefon. Miałam takie same problemy ale na szczęście moje dziecko lubi bawić się telefonem i dzięki tej aplikacji trochę inaczej zaczęło podchodzić do swojej choroby
wyślij odpowiedź

Autor: misti 02.01.2015 14:13  
azs
Podstawa to ciągłe nawilżanie skóry, używanie emolientów i do kąpania i do smarowania. Trzeba dobrać odpowiedni krem, który będzie skutecznie łagodził swędzenie. Nam pomaga też kąpiel w krochmalu.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #        #######   #####  
 #     #  #    #   #        #     # 
       #  #    #   #        #       
  #####   #    #   ######   ######  
 #        #######        #  #     # 
 #             #   #     #  #     #