MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Czy wasze 6 latki są też takie ?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Sylwia Bąk 01.07.2014 22:11  
Czy wasze 6 latki są też takie ?
Dzień dobry! Mam na imię Sylwia i mam 2 -ójkę blizniaków 6-latków. Olga sprząta , jest grzeczna sama chce po sobie prać ubrania , gotuje , dba o rośliny , chodzi na zakupy , jest pilna i sumienna . Robi to z nie przymujowo , SAMA chce. Jest dzieckiem idelnym. Kuba dba o psy , koty, żółwie , świnie ,krowy , konie , myszoskoczki , osy , barany i owce. Robi to z własnej woli. Jest dzieckiem idealnym. Ich ojciec Ernest zmarł 3 lata temu. To tym zdarzeniu dzieci się ocząsły ale mają trałmę. Przez dwa lata chodziły ze mną do psychologa.Aby wszystko odbudować. Teraz w moim życiu zawitał cudowny mężczyzna. Mój nowy chłopak poznaliśmy się w parku. Dzieci nazywają go wujem , ale nie wiedzą , że to jest mój chłopak.Jest cudowny . Jestem z nim w ciąży. Prawdopodobnie czworaki jak mam powiedzieć im o tym dzieciom. Boję się żeby nie zrujnować tego co zbudowałam wraz z nimi.Proszę o fachową i szczerą odpowiedz. Historia jak z bajki co nie???
wyślij odpowiedź

Autor: Psycholog Madlen Sarna 01.07.2014 22:17  
Myślę , że powinnaś być szczera.
Myślę , że powinnaś być szczera wiem że to będzie trudne ale wiem że dasz rade jesteś silna ja w ciebie wierzę.
wyślij odpowiedź

Autor: Gosia 04.07.2014 01:39  
Odp:Czy wasze 6 latki są też takie ?
>Historia jak z bajki co nie???

Tiaaa, z taniej bajki o trollach...
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######   #####    #####