MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Przewlekły katar u 6-latka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: szamanka 11.04.2014 11:27  
Przewlekły katar u 6-latka
Witajcie. Mój 6 letni synek od jakichś 3 tygodni ma katar. Nie jest on bardzo uciążliwy, wystarczy że raz na godzinę oczyści nos. Kłopot jednak pojawia się w nocy kiedy nos się zatyka i syn nie może dobrze spać. Pediatra zaleciła tylko oczyszczanie i wodę morską oraz otrivin. Moim zdaniem to nie jest dobry sposób. Znacie jakieś inne metody na złagodzenie a może wyleczenie takiego kataru?
wyślij odpowiedź

Autor: bakul 12.04.2014 18:31  
katar
może ma alergie i katar będzie występował cały czas. Otrivin odradzam gdyż bardzo podrażnia śluzówkę nosa i może prowadzić do zatkania zatok. Woda morska nie nawilża ani zbytnio nie oczyszcza nosa. Taki produkt od niczego do wszystkiego
wyślij odpowiedź

Autor: Maja Lis 15.04.2014 22:33  
Euphorbium
Woda morska jak dla mnie do oczyszczania noska jest bardzo dobra,zwłaszcza przy gęstym katarze, ale wiadomo kataru ona sama nie zwalczy. Z kropli polecem zastosować Euphorbium Heel, nie podrażnia i nie wysusza nosa a leczy z kataru, wydzielina łatwiej i szybciej wypływa a w nocy można swobodnie oddychać.
wyślij odpowiedź

Autor: brak brak 16.04.2014 06:20  
bakul
leki homeopatyczne są coraz bardziej polecane ze względu na bezpieczeństwo przyjmowania ich. Nie występują skutki uboczne a potrafią pomóc czasami jak mało co
wyślij odpowiedź

Autor: szamanka 16.04.2014 16:17  
dzięki
Naprawdę? Szczerze mówiąc nigdy nie myślałam o lekach homeopatycznych, lekarze też je tak średnio przepisują. Ale co prawda to prawda. To bardzo łagodne środki. A skoro ten Euphorium na katar pomaga to go sprawdzę
wyślij odpowiedź

Autor: Paulina 04.06.2014 20:29  
Oxalin
Witam, moj Adas tez bardzo czesto ma katar teraz wlasnie leczymy antybiotykiem bo przerodzil sie juz w okropny zielony glutowaty bakteryjny :/ OXALIN okolo 11zł to jest w zelu aerozol jest rewelacyjny !!! Nie wysusza sluzowki tak jak te zwykle w aerozolu i dłuzej utrzymuje nos w dobrym stanie i mozna oddychac :)
POLECAM
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 08.06.2014 17:01  
przewlekły katar
mój syn w wieku 5 lat też miał przewlekły katar. Pediatra zaczęła szukać przyczyn kataru - podejrzewała problemy z przegrodą nosową. Laryngolog zaczęła jednak od zdjęcia RTG. I okazało się, że mimo iż zatoki nie były jeszcze w pełni wykształcone, były już całkowicie niedrożne. Po wyleczeniu zatok problem z katarami minął.
Zamiast leczenia przewlekłego kataru polecam poszukanie jego przyczyn
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####    #####  
 #     #  #    #   #     #  #     # 
       #  #    #   #        #     # 
  #####   #    #   ######    ###### 
       #  #######  #     #        #