MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Drugi Rok w przedszkolu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Sabina 05.09.2013 10:06  
Drugi Rok w przedszkolu
Witam, mój synuś ma 3,5 roku.
Jak skończył 1,5 roku poszedł do żłobka,jak miał 2,5 do przedszkola. W żłobku nie było tyle płaczu i histerii co teraz.
Rok temu tłumaczyłam to że zmiana miejsca,zmiana "cioć", starsze dzieci. Było różnie,raz płakał jak wychodziłam,raz ładnie szedł. Według Pań problem był tylko przy przychodzeniu do przedszkola,potem już bylo fajnie,jadł,bawił się,spał.
Cały sierpień mieliśmy zamknięte przedszkole. Dobrze dla synka,bo przez lipiec zostawanie w przedszkolu to był dramat. Myślałam, że wynudzi się w domu,zateskni za kolegami i we wrześniu chętnie pójdzie. Pierwsze dwa dni września były cudowne,żeganł się ze mną,dawał buziaka i pięknie szedł. W środę się zaczęło,że on nie idzie,ze wraca do domu,ale jakoś udało się zostać. A dziś niestety już Pani zabierała go ode mnie z płaczem...
Nie wiem o co chodzi. Problem jest tylko przy zostawaniu, i to nie kwestia że on chce do mamy czy do taty,tylko do domu. Potem podobno jest już ok,jak ochłonie to się ładnie bawi. Przed wakacjami rozmawiałam z Panią i sama nie wiedziała skąd takie zachowanie przy przychodzeniu do przedszkola...Pomóżcie
wyślij odpowiedź

Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #         #####  
  ##    #     #  #    #   #     # 
 # #          #  #    #   #     # 
   #     #####   #    #    #####  
   #    #        #######  #     #