MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Zdecydowałam się zabrać dziecko z przedszkola
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: KarolinaW 07.12.2007 21:38  
Zdecydowałam się zabrać dziecko z przedszkola
Uważam, że syn miał wystarczająco dużo czasu na adapatację. Niezaaklimatyzował się. Nie mma zamiaru więcej męczyć jego ani siebie. Nie chodzi tu o przedszkole tylko o to, że syn jeszcze nie dojrzał. Może w przyszłym roku?
Ale tu rodzi się moje pytanie. Czy jeśli teraz wypiszę syna z przedszkola to czy w przyszłym roku mam szanse na przyjęcie go do grupy czterolatków w tym samym przedszkolu?
wyślij odpowiedź

Autor: mm 08.12.2007 09:27  
odp
z tym pytaniem tylko do pani dyrektor... pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: KarolinaW 08.12.2007 09:28  
Odp:odp
Zdaję sobie sprawę, że o takich sprawach decyduje durekacja, ale chciałam wiedzieć jak to wygląda w praktyce.
wyślij odpowiedź

Autor: magda przedszkolanka 08.12.2007 10:03  
Odp:Odp:odp
karolino, o tym nie decyduje p. dyrektor tylko komisja rekrutacyjna, zabierajac dziecko z przedszkola (decyzja słuszna- przy braku adaptacji) musisz mieć świadomość że na miejsce twojego syna moze zostać przyjęte inne dziecko i to ono będzie przyjęte od września do II grupy, ponieważ w regulaminie rekrutacji do przedszkola powinien znajdować się zapis : "pierwszeństwo przyjęcia do przedszkola mają dzieci już do niego uczęszczające", jedyne co przychodzi mi do głowy i mogace ci zagwarantować przyjęcie dziecka to niewypisywanie go lecz comiesięczne opłacanie tzw. "opłaty stałej" ale jest to propozycja dla osób które mogą sobie pozwolić na ponoszenie takiego kosztu, pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: MONIKA 08.12.2007 13:59  
odp.
Karolino chcialabym się dowiedzieć w jakim wieku jest Twoje dziecko ,gdyż od stycznia pójdzie do przedszkola moja 2.5 letnia córka .Nie wiem czy to nie za wcześnie ale zobaczę.Wiem że dojrzałość dziecka do rozstania z mamą nie zależy od wieku.Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: KarolinaW 08.12.2007 18:40  
Odp:odp.
Pani MAgdo przedszkolanko, dziękuję. Istotnie taki zapisa znajduje się w regulaminie.

Pani Moniko - syn w sierpniu skończył 3 lata.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #         #####    #####  
  ##    #    #   #     #  #     # 
 # #    #    #   #        #     # 
   #    #    #   ######    #####  
   #    #######  #     #  #     # 
   #         #   #     #  #     #