MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > zapowiedzi mikołajkowych prezentów
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Katarzyna Zdynia 23.11.2007 10:25  
zapowiedzi mikołajkowych prezentów
Witam mamy przedszkolaków. Mikołaj za pasem, warto coś wyjątkowego przygotować dla naszych "grzecznych" pociech. Cokolwiek byśmy nie wymodzili, to fajnym pomysłem wydaje się wręczenie listu...od św.Mikołaja! :) W którym opisuje o przygotowaniach do pracy i wspomina coś o odwiedzeniu naszych dzieci. Taki list specjalnie adresowany do dziecka możemy sami stworzyć lub po prostu zamowić w pięknej grafice świątecznej na www.odmikolaja.pl Pomysł sprawdzony!
wyślij odpowiedź

Autor: mama Aga 25.11.2007 17:48  
Odp:zapowiedzi mikołajkowych prezentów
to jest chyba lekka przesada, według mnie list ten to nie treść na forum a darmowa reklama. Taki niby list kosztuje ponad 20zł, a co zrbić jak ktoś ma czwórkę dzieci ??????????? Wydać stówę jakby się nie mogło samemu napisać listów w Corelu ? Parodia, nienawidzę takiego zachowania, pazerności. Ludzie tutaj piszą o problemach z dziećmi a nie o braku pomysłów
wyślij odpowiedź

Autor: Ania Szymczak 07.12.2007 15:34  
przesada - tak, ale bez takich oburzen, bo
... wyraźnie napisane jest, ze sama możesz taki, a i lepszy list stworzyć. To nie wymaga wielkiego wysiłku, a radość dziecka bezcenna (jesli w Mikołaja mocno wierzy).Ale znając życie, często brakuje wam czasu i pomysłu...
wyślij odpowiedź

Autor: mama Aga 07.12.2007 22:01  
Odp:przesada - tak, ale bez takich oburzen, bo
chyba trochę przesadzasz, nigdy jeszcze nie zdażyło się abym nie miała czasu dla swojego dziecka. Sama walnęłam dokumenty z pracy w róg żeby wieszać skarpety na prezenty z synem. Chodziło mi tylko o to iż jest to żenujące zamieszczać reklamę pazernością bo darmową na forum, na którym matki mają problemy ze swoimi dziećmi. Nie za bardzo wiem co oznacza twój tytuł odpowiedzi ??? jakiś szantaż ? hahahahahaha
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #        #      #    #     # 
 #     #   #####      #      ###### 
 #     #        #    #            # 
  #   #   #     #    #      #     #