MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Nauczycielka w Przedszkolu Specjalnym krzyczy na dzieci
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: mamusia synusia 13.11.2012 12:36  
Nauczycielka w Przedszkolu Specjalnym krzyczy na dzieci
A co powiecie na to, że w Przedszkolu Specjalnym, czyli tam gdzie są chore i niepełnosprawne dzieci, nauczycielka krzyczy na dzieci, które mają trudności w koncentracji nad zadanym tematem np. pracą w książce????
Wczoraj usłyszałam taką sytuację i jestem przerażona takim zachowaniem nauczyciela (dodam, że to zastępca dyrektorki)....
Jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat, bo moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jestem trochę zaniepokojona, bo ostatnio jest jakieś nerwowe i nie wiem, czy to nie jest wpływ tych krzyków nauczycielek (?)
wyślij odpowiedź

Autor: mama przedszkolaka 13.11.2012 15:14  
Odp:Nauczycielka w Przedszkolu Specjalnym krzyczy na dzieci
Mój Boże, to jakaś straszna pomyłka taki nauczyciel. Proszę nie zwlekać i poinformować o tym dyrekcję przedszkola.Uważam, że w takich sytuacjach trzeba reagować natychmiast. Wydaje mi się, że człowiek, który jest świadkiem takiego zdarzenia powinien zwrócić uwagę nauczycielowi, coś w stylu: "dlaczego pani krzyczy na to dziecko?". Chodzi o to żeby natychmiast, grzecznie ale stanowczo. Dziecko niepełnosprawne niejednokrotnie samo się nie obroni dlatego potrzebuje pomocy naszej-ludzi dorosłych. Jeżeli Pani dziecko chodzi do tego przedszkola, to proszę być czujną.
Ktoś tu w którymś wątku zastanawia się nad tym, czy monitoring jest potrzebny w przedszkolach. Odpowiedź nasuwa się przecież sama gdy czyta się takie rzeczy.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####   #######   #####  
 #     #  #     #  #    #   #     # 
       #  #            #    #     # 
  #####   ######      #      ###### 
       #  #     #    #            # 
 #     #  #     #    #      #     #