MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > pobudka o 4 nad ranem
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ania S 18.10.2007 13:51  
pobudka o 4 nad ranem
Witam,czytajac wiele watków forum nigdzie nie natknęłam sie na problem nocnego wstawania,jestem mama 2,5 Filipka i mam problem z jego porannym wstawaniem poniewaz wstaje codsziennie o 3-4 nad ranem,nie było by to dla mnie problemem gdyby to zdarzało sie rzadniej a jest to codziennie,kladziemy go spac ok 20-21 i nie ma problemow z usypianiem,probowałam go klasc spac pozniej ale to samo pobudka o 4.probowalam rowniez go usypiac gdy wstanie rano,spiewalam kolysanki,tuliłam,glaskałam ale nic nie pomagało od razu na nogi i do zabawy.Tłumaczylam mu ze jest noc i wszyscy spia,a ze mieszkamy w bloku to poranne wstawanie Filipa nie podoba sie sasiadom ,skarza sie ze nie daje im spac i hałasuje.W dzien spi tak ok 2 godz i to raczej o tej samej godz,jakis czas temu probowalam zrezygnaowac z jego popołudniowej drzemki i wogole go nie kladlam spac przez cały dzien ale było jescze gorzej w nocy sie wiercil cały czas,budzil,jak by sie wybil z pewnego rytmu .A ja jako ze spie po 4-5 godz na dobe wstaje nerwowa i ciagle nei wyspana,mąż pracuje do pozna takze on musi sie wysypiac, nie dlugo wracam do pracy,zaczelam studia wiec nei wiem jak to bedzie,czy bede miala sile noormalnie funckcjonowac.Moze ktoras z mam mi poradzi co w takiej sytacji robic czy zgłoscic sie do jakiegos lekarza czy poprostu zaakceptowac ten fakt ze moj synio rannym ptaszkiem.
wyślij odpowiedź

Autor: Ilona 02.01.2008 14:37  
pobudka o 4....
A czy próbowała Pani zasłonic okna?U mnie to zadzialalo.
wyślij odpowiedź

Autor: ania T 02.01.2008 17:52  
pobudka
Witam!!
Mysle ze tu nic nic nie mozna zrobic. tak mam poprostu i juz:(. Ale penie z czasem mu to przejdzie. Koleżanki syn do dzis ( a ma 6 lat) codziennie wstaje o 5 rano , dzien w dzien- jest to kłopotliwe i można być nerwowym w takiej sytuacji . Ja miłam tak z corka , tylko ze ona nie chciala spac do 1 w nocy i wychodzilam z siebie i nic nie pomogło . Dzis ma 4latka i nie spi w dzień , wstaje o 8/9 rano a chodzi spac o 19/20. pozdrawiam!!
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #        #     # 
 # #    #    #   #        #     # 
   #    #    #   ######    #####  
   #    #######        #  #     # 
   #         #   #     #  #     #