MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > trudne początki w przedszkolu - pomóżcie
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ela W. 26.05.2011 10:52  
trudne początki w przedszkolu - pomóżcie
witam,
mój synek ma równo 3 latka
od 3 tygodni uczeszcza do prywatnego przedszkola - klubu malucha
do tej pory byl tylko ze mna w domu - maz duzo pracuje, rodzina i znajomi daleko, z dziećmi do tej pory w zasadzie nie miał kontaktu poza oczywiście wizytami w sali zabaw lub na dworze
chodzi 3 razy w tygodniu na 3h - jest ciezko, przed wyjsciem płacze, jest przybity, po przyjsciu do przedszkola z relacji Cioć - popłakuje, szuka samotności, z dziećmi nie chce się bawić, do nich (Pań) przytula się i całuje, mówią, ze jest bardzo przytulaśny
martwie się, szkoda mi synka, trzymam się, staram sie nie pokazywać mu, że tez mi ciężko patrzyć, że tak to przezywa...
synek mało mówi, tzn wszystko rozumie, ale z mową słabo, to jeden z powodow, dla których wyslalam go do dzieci (przedszkola logopeda powiedziala, ze bardzo ladnie z nia wspolpracowal, ze wszystko rozumie, zna kolory, zwierzeta itp), od czerwca rozpoczynamy regularne wizyty u logopedy
poradźcie, jak to jest? czy taki maluch, który do tej pory byl w zasadzie tylko z mama moze miec trudnosci z nawiazaniem kontaktu z rowiesnikami? czy to wszystko sie jakos ulozy?
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 03.06.2011 17:02  
Odp:trudne początki w przedszkolu - pomóżcie
Mam córke 3lata poszła do pzedszkola prywatny club ,płakała,bała się,w nocy nie mogła spać musiałam zrezygnować ,być może trzeba czasu,albo zmienić przedszkole pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #    #        ####### 
  #   #    ##    #    #   #    #  
 #     #  # #    #    #       #   
 #     #    #    #    #      #    
 #     #    #    #######    #     
  #   #     #         #     #