MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Co mogę zrobić?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: A. 16.03.2011 22:25  
Co mogę zrobić?
Witam serdecznie i bardzo proszę o poradę. Od tygodnia posyłam swojego 2 letniego Synka do przedszkola. Myślałam, że sprawdziłam dobrze to przedszkole byliśmy razem 3 dni i panie nauczycielki zrobiły na mnie dobre wrażenie. A teraz wydaje mi się, że mnie okłamują.. że zjadł, że był przebrany itd.Widzę po nim, że jest osowiały jak Go odbieram... Mój synek strasznie płacze jak Go oddaję:( Nie wiem co robić... Proszę o pomoc..
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa 17.03.2011 07:19  
odp: Co mogę zrobić?
Proszę Pani, bo wiek 2 lata to nie wiek na oddawanie tak małego dziecka do przedszkola.Teraz ma Pani poczucie winy i szuka dziury w całym.W tym wieku sprawdza się opieka matki, babci, niani względnie żłobek, ale przedszkole absolutnie.Dwuletnie dziecko potrzebuje opieki i miłości rodziców a nie towarzystwa innych dzieci. Dziecko w tym wieku nie nawiązuje jeszcze przyjaźni więc zbyteczne mu towarzystwo. Wokół obce twarze i jak ma się czuć. Zapewne przywyknie to zaistniałej sytuacji, ale długa droga przed nim.Co moze Pani zrobić? Zabrać go z przedszkola, albo cierpliwie czekać.
wyślij odpowiedź

Autor: Anka 21.03.2011 22:33  
Odp:odp: Co mogę zrobić?
Popieram w całej rozciągłosci.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #         #####  
  #   #   #     #  #    #   #     #